Povezane vesti

Dobrić: Nema filozofije, moramo duplo bolje nego u Beogradu

Dobrić: Nema filozofije, moramo duplo bolje nego u Beogradu

Nova 19.05.2021
Ognjen Dobrić, košarkaš Crvene zvezde kaže da je dobra energija bila ključ pobede nad timom Budućnosti u prva dva meča finala ABA lige. Zvezda je u Beogradu slavila sa 82:78, a zatim i sa 85:79, ali su oba meča završena vrlo tesno i posle… »
Radonjićevi verni vojnici: Kako je Lazić odgovorio Kobsu, Simonovićevo iskustvo je dragoceno

Radonjićevi verni vojnici: Kako je Lazić odgovorio Kobsu, Simonovićevo iskustvo je dragoceno

Mozzart sport 19.05.2021
Dvojica najiskusnijih igrača Crvene zvezde imali su veliku ulogu u drugoj utakmici finalne serije ABA lige. Košarkaši Crvene zvezde su uspeli da odbrane domaći teren. U prva dva meča velikog finala savladali su Budućnost u dvorani Aleksandar… »
Dobrić: U Podgorici moramo duplo bolje

Dobrić: U Podgorici moramo duplo bolje

Sportski žurnal 19.05.2021
- U prelomnim trenucima odigrali smo vrlo čvrsto, izuzetno borbeno i svako je dao svoj deo što i jeste suština tima -izjavio je košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić, sa 27 poena junak drugog trijumfa crveno-belih protiv Budućnosti (85:79) u finalu… »
Dobrić: Trener Radonjić mi je mnogo pomogao, igram sa željom

Dobrić: Trener Radonjić mi je mnogo pomogao, igram sa željom

N1 Info 19.05.2021
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić bio je heroj u dve bitne utakmice finalne serije protiv Budućnosti, a u utorak uveče crveno-beli su slavili 85:79 i tako stekli 2-0 prednost u seriji pred put u Podgoricu. Dobrić je imao 27 poena u dramatičnoj… »
"Mi smo tim koji veruje u sebe": Dobrić skroman nakon utakmice sezone: Svako je ugradio svoj deo, u Podgorici moramo duplo…

"Mi smo tim koji veruje u sebe": Dobrić skroman nakon utakmice sezone: Svako je ugradio svoj deo, u Podgorici moramo duplo…

Sportal blic 19.05.2021
Košarkaši savladali su u utorak uveče u Beogradu Budućnost rezultatom 85:79 i na taj način sačuvali prednost domaćeg terena i poveli sa 2:0 u finalnoj seriji plej ofa ABA lige jtd. Jedna od najdramatičnijih utakmica koje su odigrane u regionalnom… »
Ispovest heroja Dobrića: Radonjić mi mnogo pomogao, svaki meč igram s ogromnom željom

Ispovest heroja Dobrića: Radonjić mi mnogo pomogao, svaki meč igram s ogromnom željom

Mozzart sport 19.05.2021
"Moraćemo da odigramo duplo bolje nego u Beogradu", kaže najbolji strelac Crvene zvezde u finalu. Obe pobede Crvene zvezde protiv Budućnosti u finalu Jadranske lige imale su svojeručni potpis Ognjena Dobrića. Sa 23 poena u prvoj i još 27 poena u… »
Zvezdin skromni heroj ognjen dobrić: ‘Svako je dao doprinos, mi smo tim i to je to!’

Zvezdin skromni heroj ognjen dobrić: ‘Svako je dao doprinos, mi smo tim i to je to!’

Hot sport 19.05.2021
Košarkaši Crvene zvezde savladali su u utorak uveče u Beogradu Budućnost rezultatom 85:79 i na taj način sačuvali prednost domaćeg terena i poveli sa 2:0 u finalnoj seriji plej ofa ABA lige. Jedna od najdramatičnijih utakmica koje su odigrane u… »
Hit! Zvezda pobedila budućnost, oni slave uz patriotsku pesmu: Simonović i Lazić u transu, o ovom snimku se priča! Video

Hit! Zvezda pobedila budućnost, oni slave uz patriotsku pesmu: Simonović i Lazić u transu, o ovom snimku se priča! Video

Mondo 19.05.2021
Crvena zvezda je pobedila u drugom meču finala ABA lige, a najiskusniji u timu su to znali da proslave! Crvena zvezda je pobedila u drugom meču finala ABA lige, a najiskusniji u timu su to znali da proslave! Crvena zvezda vodi 2:0 u seriji finala ABA… »
Simonović i Lazić slavili uz pesmu „Veseli se srpski rode“

Simonović i Lazić slavili uz pesmu „Veseli se srpski rode“

Nova 19.05.2021
Marko Simonović i Branko Lazić, košarkaši Crvene zvezde, odlučili su da proslave pobedu protiv Budućnosti (85:79) u kolima na putu kući. Košarkaši crveno-belih su ovim trijumfom došli nadomak odbrane titule iz 2019. godine (2020. je prvenstveno… »
Veseli se srpski rode: Delije će se oduševiti kada vide kako njihovi ljubimci slave pobedu – najiskusnuji dvojac zapevao…

Veseli se srpski rode: Delije će se oduševiti kada vide kako njihovi ljubimci slave pobedu – najiskusnuji dvojac zapevao…

Hot sport 19.05.2021
U drugoj finalnoj utakmici ABA lige ekipa Crvene zvezde pobedila je Budućnost rezultatom 85:79. Nakon utakmice, u svojim kolima proslavili su ovu pobedu dva najiskusnija igrača u taboru crveno-belih, Branko Lazić i Marko Simonović. Njih dvojica bili… »
Pevajući u podgoricu: Simonović i Lazić uz ovu patriotsku pesmu proslavili trijumf protiv Budućnosti /video/

Pevajući u podgoricu: Simonović i Lazić uz ovu patriotsku pesmu proslavili trijumf protiv Budućnosti /video/

Sportal blic 19.05.2021
i , košarkaši , odlučili su da proslave pobedu protiv Budućnosti (85:79) u kolima na putu kući. Košarkaši crveno-belih su ovim trijumfom došli nadomak odbrane titule iz 2019. godine (2020. je prvenstveno prekinuto zbog pandemije korona virusa), a… »
Veseli se srpski rode grmi ulicama Beograda: Simonović i Lazić "luduju" nakon pobede nad ekipom Budućnosti (video)

Veseli se srpski rode grmi ulicama Beograda: Simonović i Lazić "luduju" nakon pobede nad ekipom Budućnosti (video)

Večernje novosti 19.05.2021
FOTO: Printskrin/Facebook Crveno-beli su u nedelju stekli prednost jer su prvi meč rešili u svoju korist rezultatom 82:78. Opet su bili bez pleja Korija Voldena koji je i dalje van stroja zbog povrede leđa. Nakon utakmice dva najiskusnija igrača… »

Vesti dana »