Povezane vesti
15 Miliona za nove poslove: Sporazum grada Čačka i nacionalne službe za zapošljavanje
Večernje novosti 19.05.2021
Obradović i Todorović Sporazum su potpisali gradonačelnik Čačka Milun Todorović i direktor čačanske filijale Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZZ) Saša Obradović. – Za dan, dva biće raspisan konkurs za javne radove i stručnu praksu za naše mlade… »
Za mere zapošljavanja grad Čačak izdvojio 15 miliona dinara
Glas Zapadne Srbije 19.05.2021
Čačak - Grad Čačak je ove godine ukupno je izdvojio 15 miliona dinara za aktivne mere politike zapošljavanja, sedam miliona je opredeljeno za stručnu praksu, dok je po četiri miliona obezbeđeno za javne radove i samozapošljavanje. Gradonačelnik Čačka… »
Vesti dana »
"Dobar dan za Kinu i Rusiju" Kalas o Trampovim carinama koje prete evropskim zemljama: "Možemo ovo da rešimo unutar NATO"
Blic pre 2 satajoš 4 povezane
Raul Gonzales: Imamo velike šanse da prođemo grupu,čeka nas težak meč protiv Austrije
Politika pre 2 satajoš 3 povezane
Rasizam, zloupotreba moći i posledice trauma: Ovo je jedna od najpotresnijih serija na Netfliksu snimljena po istinitoj priči
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Izrael se protivi odboru koji je sastavila Amerika: Netanjahu naložio da se pozove Rubio
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Muškarac pao sa 140 litara švercovanog alkohola: Šok u Bijelom Polju, policija odmah reagovala i podnela krivičnu prijavu
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana


