Povezane vesti

Nova.rs: Stefanović ponudio ostavku pre više od deset dana

Nova.rs: Stefanović ponudio ostavku pre više od deset dana

Beta 20.05.2021
Funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović ponudio je pre više od deset dana ostavku na mesto šefa beogradskih naprednjaka predsedniku SNS Aleksandru Vučiću, prenosi portal Nova.rs pozivajući se na svoja saznanja. Kako navodi… »
Nova.rs: Stefanović nudio ostavku Vučiću početkom maja

Nova.rs: Stefanović nudio ostavku Vučiću početkom maja

N1 Info 20.05.2021
Funkcioner Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović ponudio je pre više od deset dana ostavku na mesto šefa beogradskih naprednjaka predsedniku SNS, Aleksandru Vučiću, saznaje Nova.rs. To se dogodilo pre organizovanja izjašnjavanja naprednjačkih… »
Otkrivamo: Stefanović nudio ostavku Vučiću početkom maja

Otkrivamo: Stefanović nudio ostavku Vučiću početkom maja

Nova 20.05.2021
Funkcioner Srpske napredne stranke, Nebojša Stefanović, ponudio je pre više od deset dana ostavku na mesto šefa beogradskih naprednjaka predsedniku SNS, Aleksandru Vučiću, saznaje Nova.rs. To se dogodilo pre organizovanja izjašnjavanja… »
Vučević: Da sam na mestu Stefanovića ponudio bih ostavku

Vučević: Da sam na mestu Stefanovića ponudio bih ostavku

Nova 20.05.2021
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević rekao je danas da misli da nema odbrane za optužbe koje se stavljaju na teret ministru odbrane i predsedniku beogradskog odbora SNS Nebojši Stefanoviću. Vučević je u emisiji Pravi… »
Vučević: Da sam na mestu Nebojše Stefanovića, ponudio bih ostavku na sve funkcije

Vučević: Da sam na mestu Nebojše Stefanovića, ponudio bih ostavku na sve funkcije

Kurir 20.05.2021
- Da sam na mestu Nebojše Stefanovića ponudio bih ostavku na sve funkcije, pa nek predsednik, Predsedništvo stranke i Glavni odbor raspravljaju“. Sigurno ne bih išao na Glavni odbor i čekao da 5 ili 50 ljudi priča o meni stvari koje čitamo u… »
Vučević: Mali broj funkcionera SNS se politički okrenuo protiv Vučića

Vučević: Mali broj funkcionera SNS se politički okrenuo protiv Vučića

Dnevnik 20.05.2021
NOVI SAD - Ja sam predložio zaključak Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Novom Sadu da se pokrene postupak smene Nebojše Stefanovića sa svih državnih i stranačkih funkcija, izjavio je za RTV danas Miloš Vučević, gradonačelnik Novog Sada i… »
Vučević: Da sam na mestu Stefanovića ponudio bih ostavku

Vučević: Da sam na mestu Stefanovića ponudio bih ostavku

N1 Info 20.05.2021
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević rekao je da misli da nema odbrane za optužbe koje se stavljaju na teret ministru odbrane i predsedniku beogradskog odbora SNS Nebojši Stefanoviću. Vučević je u emisiji Pravi ugao na… »
Moguće je da će Stefanović ponuditi ostavku

Moguće je da će Stefanović ponuditi ostavku

Danas 20.05.2021
Kako se brani ministar odbrane od navoda da je učestvovao u nelegalnim aktivnostima protiv predsednika države Način na koji Nebojša Stefanović demantuje najoštrije optužbe koje mu se stavljaju na teret pokazuje da se on verovatno dogovorio o mirnoj… »
Stefanović o svojoj sudbini u četiri oka sa Vučićem

Stefanović o svojoj sudbini u četiri oka sa Vučićem

Nova 20.05.2021
Glasanje odbora Srpske napredne stranke i izjave visokih funkcionera koji traže smenu ministra Nebojše Stefanovića sa svih gradskih i republičkih funkcija čisto su zamajavanje javnosti, jer će sudbina ministra odbrane i predsednika Gradskog odbora… »
Izjašnjavanje u SNS je „vrh demokratije“

Izjašnjavanje u SNS je „vrh demokratije“

Danas 19.05.2021
Zlatibor Lončar danas sa ministrom odbrane dočekao vakcine i odgovarao na pitanja novinara Zlatibor Lončar, ministar zdravlja, odgovarao je danas na pitanja novinara o zahtevima da i on podnese ostavku na stranačke funkcije. On je odgovarajući na… »
Pajtić: Stefanović je dostojanstven kao kišna glista

Pajtić: Stefanović je dostojanstven kao kišna glista

Danas 19.05.2021
Nisam očekivao da će taj čovek pokazati ni minimum dostojanstva u svojoj odbrani, kaže za Danas onlajn Bojan Pajtić, bivši predsednik Demokratske stranke i profesor na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, upitan kako ocenjuje izjavu ministra odbrane… »

Vesti dana »