Povezane vesti

Vučić započeo posetu Zlatiborskom okrugu u Prijepolju

Vučić započeo posetu Zlatiborskom okrugu u Prijepolju

Politika 21.05.2021
Prijepolje dobija gasovod, gradnja do kraja godine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić započeo je danas posetu Zlatiborskom okrugu, gde će u toku dana otvoriti hotel „Terme 36.6” i fabriku AFT. Vučić je posetu Zlatiborskom okrugu započeo… »
Vučić povodom Dana nezavisnosti Crne Gore: Voleo bih da je bilo drugačije

Vučić povodom Dana nezavisnosti Crne Gore: Voleo bih da je bilo drugačije

Slobodna Evropa 21.05.2021
Odluka o samostalnosti Crne Gore bila je pravo Crnogoraca, izjavio je u petak, 21. maja, predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom Dana nezavisnosti Crne Gore. "Da li bih voleo da je odluka bila drugačija, voleo bih. Poštujemo nezavisnost Crne Gore i… »
"Plašim se da će ovih dana krenuti sa još jačim pritiscima kada je reč o KiM"

"Plašim se da će ovih dana krenuti sa još jačim pritiscima kada je reč o KiM"

Telegraf 21.05.2021
Očekuju nas još jači pritisci ovih dana, kada je reč o političkim pitanjuma, Kosmet je jedino što me brine - izjavio je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, rekao je da Srbiji ekonomija dobro ide, ali se plaši kako će ovih dana… »
Vučić: Uskoro očekujem političke pritiske oko Kosova

Vučić: Uskoro očekujem političke pritiske oko Kosova

N1 Info 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se pribojava da će u narednom periodu uslediti "različite vrste političkih pritisaka" po pitanju Kosova. Nakon posete novootvorenom hotelu u Priboju, Vučić je rekao da je dobio neke „ne lepe… »
Otvorena Fabrika autodelova u Priboju - Vučić: Posao za 400 radnika, biće još pogona (video)

Otvorena Fabrika autodelova u Priboju - Vučić: Posao za 400 radnika, biće još pogona (video)

Večernje novosti 21.05.2021
Foto: A. Rovčanin Vučić na otvaranju fabrike AFT Fabrika je sagrađena na površini od 15.000 kvadratnih metara, 6 miliona evra je vrednost investicije. Proizvodiće se delovi za "audi", "bmw", "folksvagen" i druge poznate automobilske brendove… »
"Korona brojke bolje" - Vučić apelovao: Vakcinišite se, to je spas!

"Korona brojke bolje" - Vučić apelovao: Vakcinišite se, to je spas!

Večernje novosti 21.05.2021
Foto: A. Rovčanin - Molim ljude da nastave da se vakcinišu. Ne mogu da kažem da to ide loše poslednjih dana, voleo bih da ide brže, ali nije loše - rekao je Vučić u Priboju, odgovarajući na pitanje novinara da li je situacija, iako bolja, toliko… »
Vučić: Mnogo je problema i pritisaka na Srbiju zbog KiM

Vučić: Mnogo je problema i pritisaka na Srbiju zbog KiM

RTS 21.05.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u Priboju da Srbiji ekonomija dobro ide, ali da će biti mnogo problema i pritisaka zbog Kosova i Metohije. Vučić je tokom obilaska rekonstruisanog hotela "Terme 36.6" u Priboju rekao da sve ostalo u Srbiji ide… »
Vučić: Uskoro očekujem političke pritiske oko Kosova

Vučić: Uskoro očekujem političke pritiske oko Kosova

Beta 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se pribojava da će u narednom periodu uslediti "različite vrste političkih pritisaka" po pitanju Kosova. Nakon posete novootvorenom hotelu u Priboju, Vučić je rekao da je dobio neke "ne lepe… »
Predsednik u Prijepolju i Priboju: Uz subvencije države nabavka 750 novih traktora u Srbiji

Predsednik u Prijepolju i Priboju: Uz subvencije države nabavka 750 novih traktora u Srbiji

RTV 21.05.2021
PRIJEPOLJE, PRIBOJ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će država obezbediti subvencije u iznosu od 50 odsto za nabavku ukupno 750 novih traktora u Srbiji, kako bi seoska domaćinstva mogla da obnove mehanizaciju. Vučić je tokom… »
"Muči me ovo oko Kosova": Vučić očekuje nove pritiske na Srbiju narednih dana: Plašim se da će krenuti sa raznim čudima…

"Muči me ovo oko Kosova": Vučić očekuje nove pritiske na Srbiju narednih dana: Plašim se da će krenuti sa raznim čudima…

Blic 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je današnju posetu Zlatiborskom okrugu obilaskom Priboja. U Priboju će otvoriti hotel "Terme 36.6", a potom i fabriku AFT. Predsednika je sačekao veliki broj građana. Istakao je da je zadovoljan, te da ga… »
Uživo Vučić u Priboju Biće još fabrika, hvala na veličanstvenom dočeku! Skandirali mu Vule, Vule a onda mu on rekao…

Uživo Vučić u Priboju Biće još fabrika, hvala na veličanstvenom dočeku! Skandirali mu Vule, Vule a onda mu on rekao…

Kurir 21.05.2021
Prvo put Kokin brod - Pribojska banja - Priboj vredan 8 miliona evra, poručio je Vučić. PRIBOJ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle Prijepolja posetio je Priboj u kojem danas otvara hotel Terme 36,6, a zatim i nemačku fabriku AFT. Vučića je… »
Vučić obradovao pribojce: Uradićemo ceo put Kokin Brod-Pribojska Banja-Priboj vredan 8 miliona evra

Vučić obradovao pribojce: Uradićemo ceo put Kokin Brod-Pribojska Banja-Priboj vredan 8 miliona evra

Kurir 21.05.2021
PRIBOJ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će u potpunosti biti urađen put Kokin Brod - Pribojska Banja - Priboj, za šta će država izdvojiti osam miliona evra. Vučić je okupljenim građanima na otvaranju hotela "Terme 36.6"… »
Strahinja obećao Vučiću da će da ga nauči da vozi traktor

Strahinja obećao Vučiću da će da ga nauči da vozi traktor

Nova 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u razgovoru sa poljoprivrednicima Prijepolja, koji su postali vlasnici 75 traktora koje je država subvencionisala sa 50 i 65 odsto, pozvao je mlade parove da stvaraju brojnije porodice, jer kako je rekao, traktora će… »
"Problemi i pritisci na Srbiju zbog Kosova i Metohije" Vučić nikad iskrenije o onome što tišti našu zemlju

"Problemi i pritisci na Srbiju zbog Kosova i Metohije" Vučić nikad iskrenije o onome što tišti našu zemlju

Srbija danas 21.05.2021
Kako je rekao Vučić, sve ostalo u Srbiji ide bolje, ali ga zabrinjava problem Kosmeta. Predsednik Aleksndar Vučić rekao je danas, tokom obilaska rekonstruisanog hotela "Terme 36.6" u Priboju, da Srbiji ekonomija dobro ide, ali da će biti mnogo… »
Radovi počinju za 15 do 20 dana: Predsednik saopštio sjajne vesti!

Radovi počinju za 15 do 20 dana: Predsednik saopštio sjajne vesti!

Večernje novosti 21.05.2021
Foto: A. Rovčanin Predsednik je stigao u Prijepolje, gde razgovara sa građanima o izgradnji lokalnih puteva. - Hoćemo da napravimo brzu saobraćajnicu, da spojimo opštinu sa auto-putem - rekao je predsednik. - Potrebna je i kanalizacija, naravno, a… »
Nemoj da plačeš! Ovo je Merzan koji je zaplakao pred Vučićem, evo šta je tražio od predsednika (video)

Nemoj da plačeš! Ovo je Merzan koji je zaplakao pred Vučićem, evo šta je tražio od predsednika (video)

Kurir 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Prijepolje, a tom prilikom mu je prišao jedan stariji meštanin u suzama i požalio se na probleme koje ima. Rekao je da je siromah i od predsednika tražio jedno obećanje. - Imam jedan mali problem… »
Vučić u Zlatiborskom okrugu: Meštani se žalili na probleme sa strujom, predsednik viknuo: "Reci Atlagiću odmah da dođe! I…

Vučić u Zlatiborskom okrugu: Meštani se žalili na probleme sa strujom, predsednik viknuo: "Reci Atlagiću odmah da dođe! I…

Blic 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti Prijepolju i Priboju u Zlatiborskom okrugu. Vučić se u Prijepolju sastao sa poljoprivrednim proizvođačima. Sa građanima je razgovarao o njihovim problemima i najavio izgradnju novih lokalnih… »
Vučić: Država će pomoći opštini Prijepolje da vrati dugove, izgradi puteve i gasovod

Vučić: Država će pomoći opštini Prijepolje da vrati dugove, izgradi puteve i gasovod

Novi magazin 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će država pomoći opštini Prijepolje da vrati dugove, i da izgradi dobre puteve i gasovod. "Sve ovo radimo da bi privukli investitore koji traže dobre puteve i gasovod, bez toga neće da dadju"… »
Ja nemam nikakvih zahteva! Preduzetnica sam u Prijepolju, imam nešto da vam kažem predsedniče! Dobio teglicu pa pomenuo…

Ja nemam nikakvih zahteva! Preduzetnica sam u Prijepolju, imam nešto da vam kažem predsedniče! Dobio teglicu pa pomenuo…

Kurir 21.05.2021
PRIJEPOLJE- Ja nemam nikakvih zahteva! Preduzetnica sam u Prijepolju već 30 godina i samo želim da se zahvalim što ste došli ovde i što razgovarate sa ovim narodom, rekla je plavokosa gospođa Aleksandru Vučiću dodavši da je samo želela da… »
Država obnavlja mehanizaciju: Vučić- Uz subvencije nabavka 750 novih traktora u Srbiji

Država obnavlja mehanizaciju: Vučić- Uz subvencije nabavka 750 novih traktora u Srbiji

Večernje novosti 21.05.2021
Foto: A. Rovčanin Vučić je tokom razgovora sa poljoprivrednicima u Prijepolju video nove traktore koji su nabavljeni putem subvencija.… »
Vučić u prijepolju: Dobijate gasovod! Izgradnja do kraja godine za Prijepolje, Priboj, Sjenicu i Novu Varoš! Pokušaće i za…

Vučić u prijepolju: Dobijate gasovod! Izgradnja do kraja godine za Prijepolje, Priboj, Sjenicu i Novu Varoš! Pokušaće i za…

Kurir 21.05.2021
PRIJEPOLJE - Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će do kraja godine početi izgradnja gasovoda za Prijepolje, Priboj, Sjenicu i Novu Varoš. "Ove godine krećemo i 30 miliona evra ulažemo, dobijate gasovod. Mislim da je to važna vest", poručio… »
Vučić najavio velike projekte: “Već za 15-20 dana videćete mašine na terenu” (VIDEO)

Vučić najavio velike projekte: “Već za 15-20 dana videćete mašine na terenu” (VIDEO)

Vesti online 21.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je Prijepolje i Priboj u Zlatiborskom okrugu. Vučić se najpre u Prijepolju sastao s poljoprivrednim proizvođačima, a zatim sa predsednicima opština Prijepolje, Priboj, Nova Varoš i Sjenica. Vučić je… »
Strahinja, voziš traktor? Koliko bi ti trebalo mene da naučiš: Uz subvencije države nabavka 750 novih traktora u Srbiji…

Strahinja, voziš traktor? Koliko bi ti trebalo mene da naučiš: Uz subvencije države nabavka 750 novih traktora u Srbiji…

Kurir 21.05.2021
Ja neću da se ženim dok ne uzmem novi traktor, kazao je Vučiću mladić Denis. Predsednik mu je na to poručio da treba što pre da se ženi kako bi bilo što više dece. PRIJEPOLJE - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će država… »

Vesti dana »