Povezane vesti
Veljko Ražnatović ekspresno nokautirao gruzina: Ceca i Bogdana ga bodrile, ovo je jubilarna deseta pobeda
Večernje novosti 21.05.2021
Foto: Printscreen Srpski bokser Veljko Ražnatović odmerio je snagu sa gruzijskim kruzerašom Levanijem Lukutašvilijem i pobedio! U drugoj rundi Ražnatović je poslao svog protivnika na pod i tako ostvario svoju jubilarnu 10. pobedu u profesionalnoj… »
Emotivne scene u Beogradu: Nakon pesničenja i nokauta Veljko Ražnatović "odleteo" do supruge i počeo da je ljubi
Sportal blic 21.05.2021
Spektakularno boksersko veče priredio je “Petko boks promoušn” u Beogradu, a zvezda večeri bio je najbolji srpski kruzeraš Veljko Ražnatović (24). Iako je ispred sebe imao dosad najbolje rangiranog rivala u karijeri, Srbin je, kao što je i obećao, i ovaj… »
Vesti dana »

"Budućnost regiona leži u zajedničkoj bezbednosti"! Mandić: Pokazano jedinstvo srpskog naroda, posvedočena slavna istorija Srbije i Crne Gore
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Predsednik izneo brojeve: Koliko je ljudi prisustvovalo vojnoj paradi u Beogradu, a koliko je protestovalo
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Pojašnjenje iz Bele kuće: Taksa od 100.000 dolara za američku vizu samo za nove zahteve
Danas pre 7 satijoš 1 povezana