Povezane vesti
Znao da mu se sprema likvidacija: Počelo suđenje Siniši Šakiću za ubistvo Slaviše Ćuluma
Večernje novosti 24.05.2021
Foto : MUP To je u Okružnom sudu u Banjaluci ispričala Slavišina majka Slavica Maletić na suđenju Siniši Šakiću Kinezu optuženom da je, zajedno s NN osobom, isplanirao i izvršio zločin. - Ubistvo su spremali Siniša Šakić i Jovan Jošilo, koji su braća po… »
Banjalučanin Slaviša Ćulum znao da mu spremaju ubistvo
Nova 24.05.2021
"Slaviša Ćulum predosećao je da će biti ubijen i u jednom trenutku je rekao majci da ga vrebaju iz svakog žbunja i da hoće da ga likvidiraju", rekli su danas skoro svi svedoci koji su saslušani na suđenju Siniši Šakiću Kinezu, optuženom za ubistvo… »
Vesti dana »

Miholjsko leto je zaista: Ukinuto?! Najnovija prognoza za Srbiju sve će iznenaditi: Meteorolog najavio da otopljenja nema sve do ovog datuma, a ono što nas čeka posle nikom se neće dopasti
Blic pre 36 minutajoš 8 povezanih

Kijev: Kina dostavlja Rusiji obaveštajne podatke o ciljevima u Ukrajini
Danas pre 8 satijoš 3 povezane

Srbija odbacuje optužbe Vjose Osmani o ratnoj retorici: Oglasio se MSP Srbije: Još jedan pokušaj skretanja pažnje sa progona Srba na KiM
Blic pre 10 satijoš 1 povezana

Ko je Andrej Babiš, čija je partija ubedljivo pobedila na izborima u Češkoj?
Danas pre 6 satijoš 1 povezana