Повезане вести
Представа "те ноћи сам је видео" : Пројекат у сарадњи ЈДП, снг из Марибора, Бург театра из Беча и Цанкарјевог дома из…
Вечерње новости 24.05.2021
Југословенско драмско Писац Драго Јанчар и редитељ Јанез Пипан истакли су актуелност романа, мултикултуралност која није производ државних политика већ лични осећај сваког појединца и зато ће се на сцени чути немачки, српски и… »
Најамбициознији позоришни пројекат у региону
Данас 24.05.2021
Копродукција ЈДП-а, СНГ-а из Марибора, Бург театра из Беча и Цанкарјевог дома из Љубљане У Словенском народном гледалишчу (СНГ) у Марибору данас је одржана конференција за новинаре поводом почетка рада на копродукцији између… »
Вести дана »
Вучић: Немам велики страх због гаса колико због нафте, питање је само када ће стићи упозорење о секундарним санкцијама
РТС пре 11 минутајош 48 повезаних
Несрећа која се десила Елизабети дешава се једном у милион година: Откривено како је страдала жена код Ниша, зет открио детаље - рекао је: "Ти уби жену" (фото)
Курир пре 6 минутајош 28 повезаних
НБС потврђује стабилност девизног тржишта упркос сезонском порасту потражње за евром
Наслови.аи пре 36 минутајош 34 повезане
Ево каква је атмосфера у менаџменту НИС-а: Шта се дешава у компанији којој под санкцијама прети блокада платног промета
Курир пре 1 сатјош 30 повезаних



