Povezane vesti

Terzić: Ne želimo Partizanovca na čelu FSS-a

Terzić: Ne želimo Partizanovca na čelu FSS-a

Nova 31.05.2021
Prvi čovek Crvene zvezde Zvezdan Terzić osvrnuo se na burna dešavanja u Fudbalskom savezu Srbije gde je došlo do sukoba dve struje koje su se sukobile oko pozicije predsednika saveza. „Mnogo toga je devastirano u FSS, ali ima i kvalitetnih ljudi. Ja… »
Terziću ''pripada'' čelo FSS?

Terziću ''pripada'' čelo FSS?

Sportske.net 31.05.2021
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić jutros je u Jutarnjem programu TV Prva prokomentarisao i najnovija dešavanja u FSS, gde je nastalo svojevrsno dvovlašće - na jednoj strani Marko Pantelić, na drugoj su Nenad Bjeković i ljudi okupljeni… »
‘Čuo sam se sa arnautovićevim bratom, bio sam na ručku sa kolarovom’: Zvezdan Terzić otvoreno o gorućim temama –…

‘Čuo sam se sa arnautovićevim bratom, bio sam na ručku sa kolarovom’: Zvezdan Terzić otvoreno o gorućim temama –…

Hot sport 31.05.2021
Genralni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić govorio je o aktuelnim temama. Terzić je gostovao u jutarnjem programu TV Prva gde je govorio o detaljima vezanim za letnji prelazni rok. U Ljutice Bogdana je već stigao Aleksandar Dragović, a Delije… »
Izučavaće univerziteti šta smo uradili za 7 godina: Terzić o usponu Zvezde - Sad nam ni Partizan nije konkurencija!

Izučavaće univerziteti šta smo uradili za 7 godina: Terzić o usponu Zvezde - Sad nam ni Partizan nije konkurencija!

Mondo 31.05.2021
Generalni direktor crveno-belih dotakao se i "večitog" rivala. Generalni direktor crveno-belih dotakao se i "večitog" rivala. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić gostovao je u Jutarnjem programu TV Prva gde je govorio o ambicijama kluba i… »
Stigla potvrda, stvara se Zvezda bolja nego ikada!

Stigla potvrda, stvara se Zvezda bolja nego ikada!

Sportske.net 31.05.2021
Crvena zvezda je ove sezone dominirala na domaćoj sceni, ostvarila zapažen rezultat i u Ligi Evrope, a šta tek očekivati posle najnovijih najava Zvezdana Terzića za sledeću sezonu? Za početak, više nema dilema oko ostanka trenera Dejana… »
Terzić već otpisao Partizan: ''Zvezdin uspeh izučavaće se na univerzitetima širom sveta!''

Terzić već otpisao Partizan: ''Zvezdin uspeh izučavaće se na univerzitetima širom sveta!''

Sportske.net 31.05.2021
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić gostovao je jutros na TV Prva, deo razgovora smo već izdvojili, a zanimljiv je bio i deo u kome je Terzić govorio o protekom finalu Kupa i rivalstvu sa Partizanom. Nije mu se dopalo što je na početku… »
Terzić: Pričao sam sa Arnautovićevim bratom, bio na ručku sa Kolarovom, pripada mi pozicija u FSS

Terzić: Pričao sam sa Arnautovićevim bratom, bio na ručku sa Kolarovom, pripada mi pozicija u FSS

Vesti online 31.05.2021
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, gostovao je u jutarnjem programu TV Prva gde se još jednom dotakao prelaznog roka koji crveno-bele očekuje na leto. Terzić je poručio navijačima da očekuju bolju Zvezdu nego ikada, a zatim se… »
Terzić: Zvezda želi Arnautovića, ali ima bogat ugovor, možda za godinu-dve

Terzić: Zvezda želi Arnautovića, ali ima bogat ugovor, možda za godinu-dve

Mozzart sport 31.05.2021
"Kolarov ima kvalitet da bude na rukovodećoj poziciji u Crvenoj zvezdi", ističe generalni direktor srpskog šampiona. Aleksandar Dragović je potpisao, očekuje se da to uskoro učini Aleksandar Kolarov, a maštaju navijači Crvene zvezde i o dolascima… »
Očekujte bolju i jaču zvezdu nego ikada - pravimo moćan tim: Terzić otvoreno o Arnautoviću, Prijoviću i Kolarovu!

Očekujte bolju i jaču zvezdu nego ikada - pravimo moćan tim: Terzić otvoreno o Arnautoviću, Prijoviću i Kolarovu!

Mondo 31.05.2021
Generalni direktor Zvezde oglasio se o pojačanjima i timu koji će Stanković imati za narednu sezonu. Generalni direktor Zvezde oglasio se o pojačanjima i timu koji će Stanković imati za narednu sezonu. Crvena zvezda osvojila je četvrtu uzastopnu… »
Zvezda ima kandidata za predsednika FSS, ali to nisam ja: Terzić ima uslov - Ne može opet neko iz Partizana!

Zvezda ima kandidata za predsednika FSS, ali to nisam ja: Terzić ima uslov - Ne može opet neko iz Partizana!

Mondo 31.05.2021
"Posle Toleta Karadžića i pet godina Kokeze, sa kojim Zvezda tri godina nije imala komunikaciju, bilo bi previše da opet bude neko iz Partizana", poručio je direktor Zvezde. "Posle Toleta Karadžića i pet godina Kokeze, sa kojim Zvezda tri godina… »
Zvezda pravi moćan tim: Terzić govorio o Arnautoviću, Prijoviću, Kolarovu, ali i Partizanu

Zvezda pravi moćan tim: Terzić govorio o Arnautoviću, Prijoviću, Kolarovu, ali i Partizanu

Večernje novosti 31.05.2021
FOTO: AP Terziću se nije dopalo što je razgovor u studiju počeo pitanjem o incidentu koji je Marko Gobeljić napravio u finalu Kupa Srbije, pa je poručio da postoje mnogo lepše teme u Zvezdi. "Mediji su ti koji stalno promovišu negativne stvari, a… »

Vesti dana »