Povezane vesti

Ša besno pretio roditeljima zbog ljubavnice: Zadrugari ga žestoko napali - čak i da su te zlostavljali to se ne priča!

Ša besno pretio roditeljima zbog ljubavnice: Zadrugari ga žestoko napali - čak i da su te zlostavljali to se ne priča!

Mondo 04.06.2021
Reper Nenad Alekisć Ša se drao iz petih žila, pa opleo po roditeljima. Reper Nenad Alekisć Ša se drao iz petih žila, pa opleo po roditeljima. Nenad Aleksić Ša pobesneo je na roditelje zbog toga što se mešaju u njegov odnos sa Tarom Simov, te je… »
Niko me neće odvojiti od tare Ša ovim potezom zapušio usta roditeljima, ovo skandalozno ponasanje je jezivo!

Niko me neće odvojiti od tare Ša ovim potezom zapušio usta roditeljima, ovo skandalozno ponasanje je jezivo!

Alo 04.06.2021
Svi se mešaju meni u život! Pustite mene! Niko ne treba da se oglašava, strogo je rečeno da ne smeju, ako ja njih poštujem, kroz ceo život za sve - rekao je Ša. Nenad Aleksić Ša nastavio je da urla tokom reklama, nakon što se obrušio na… »
"Ima klipove gde šmrče i svr**vaju u nju" Nenad divljao zbog napada na Taru - ovakvog ga niste videli do sad, usudio se čak…

"Ima klipove gde šmrče i svr**vaju u nju" Nenad divljao zbog napada na Taru - ovakvog ga niste videli do sad, usudio se čak…

Alo 04.06.2021
Reper je napravio haos kada je čuo šta mu sve govore. Nenad Aleksić Ša nastavio je da urla tokom reklama, nakon što se obrušio na roditelje i zapretio im da će se tek obračunati. - Nenad se stalno pitaš šta ja radim ovde, optužuju me da sam ja… »

Vesti dana »