Povezane vesti
U komšiluku noćenje i do 800 evra: Skočile cene smeštaja u Hrvatskoj - neke stvari će zbog korone ipak biti zabranjene
Mondo 08.06.2021
I u privatnom smeštaju slična situacija. I u privatnom smeštaju slična situacija. Letnja sezona počela je pre nekoliko nedelja, a sa prvim turistima stigli su i prvi sezonski radnici na primorje. Naši građani se najčešće odlučuju da svoj budžet popune… »
Srpski konobari i kuvari spasavaju sezonu: Turisti dolaze na Hrvatsko primorje, evo koje su cene dočekale goste
Večernje novosti 08.06.2021
Foto: Jelena Subin Zabeležen je dolazak gotovo 180.000 inostranih gostiju, a mnogo ih je bilo i iz Srbije. Najpopularnija destinacija je Istra i gradovi Rovinj, Poreč i Medulin, a i dalje je znatno manje interesa za Dubrovnik i jug Hrvatske. Kako sada… »
Vesti dana »

Đilas: Hapšenja zbog korupcije u izgradnji brze pruge nisu igrokaz, već posledica rada tužilaca
Radio 021 pre 2 satajoš 79 povezanih

Maloletna deca u bolnici zbog trovanja na seoskoj slavi: Katastrofa kod Vranja, 20 osoba ima simptome
Mondo pre 3 satajoš 28 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog nevremena, grad i pljuskovi u Moravičkom okrugu, širenje nepogoda na jug
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane

Đoković seli ATP turnir iz Beograda? Evo gde Novak želi da ga premesti!
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih