Povezane vesti

Kupio je Taru za 50.000 evra?! Cela Zadruga napala je Nenada zbog plaćanja njenih hirova, reper nije znao šta ga je snašlo!

Kupio je Taru za 50.000 evra?! Cela Zadruga napala je Nenada zbog plaćanja njenih hirova, reper nije znao šta ga je snašlo!

Alo 10.06.2021
U toku je nastavak emisije "Pitanja gledalaca", a sledeće pitanje je Milan Milošević pročitao Nenadu Aleksiću Ša. - Jesi se pokajao što si Tari platio dug? - bilo je pitanje. - Nisam niti jedne sekunde, niti ću ikada. To je ono što sam svesno… »
Ljudi te žale, platio si uličarki 50.000 €! Zadrugari zagrmeli na Ša, Miljana ga uništila jednom rečenicom o Ivani…

Ljudi te žale, platio si uličarki 50.000 €! Zadrugari zagrmeli na Ša, Miljana ga uništila jednom rečenicom o Ivani…

Alo 10.06.2021
"On treba da veruje više svojoj ženi, a ne Tari. Meni nije jasno što Ša plaća kaznu, jer to je Tara uradila, zaslužuje veliku kaznu, ali ona neće to da oseti", zaključio je Bora. Nenad Aleksić Ša potpisao je da plati dug Tare Simov koja je… »
Ljudi se čude što sam srećan! Prvi put nakon razvoda i plaćanja kazne bivše ljubavnice, Ša otkrio sve o emocijama (foto)

Ljudi se čude što sam srećan! Prvi put nakon razvoda i plaćanja kazne bivše ljubavnice, Ša otkrio sve o emocijama (foto)

Alo 10.06.2021
"Čovek sa svojim novcem može da radi šta hoće, ja nisam ničiji knjigovođa. Da je on dao pare za neku pozitivnu osobu, svi bi mu rekli bravo. Ali to je njegova odluka... Ima pravo", istakao je Lepi Mića. Nenad Aleksić Ša imao je priliku da… »

Vesti dana »