Povezane vesti

Nadal ne igra na Vimbldonu i Olimpijskim igrama

Nadal ne igra na Vimbldonu i Olimpijskim igrama

Politika 17.06.2021
MAJORKA – Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da neće igrati na Vimbldonu i Olimpijskim igrama u Tokiju. „Nikada nije lako doneti ovakvu odluku, ali nakon što sam saslušao svoje telo i razgovarao sa timom shvatio sam da je to prava… »
Nadal propušta Vimbldon i Olimpijske igre u Tokiju

Nadal propušta Vimbldon i Olimpijske igre u Tokiju

Sportski žurnal 17.06.2021
- To nikada nije laka odluka, ali nakon što sam poslušao svoje telo i razgovarao sa svojim timom, shvatio sam da je ispravna odluka. Cilj je da produžim karijeru i da nastavim da radim ono što me čini srećnim. To je takmičenje na najvišem nivou i… »
Otvoren put za Novaka Đokovića: Nadal propušta Vimbldon i Olimpijske igre

Otvoren put za Novaka Đokovića: Nadal propušta Vimbldon i Olimpijske igre

Mozzart sport 17.06.2021
"Cilj mi je da produžim karijeru i nastavim da radim ono što me raduje", kaže Španac. Šokantna vest iz sveta tenisa! Rafael Nadal je doneo odluku da ne učestvuje na predstojećem Vimbldonu i Olimpijskim igrama, čime je potpuno otvoren put za… »
Teniski svet je zanemeo: Nakon poraza od Đokovića, Nadal doneo šokantnu odluku – ne igra na Vimbldonu i Olimpijskim…

Teniski svet je zanemeo: Nakon poraza od Đokovića, Nadal doneo šokantnu odluku – ne igra na Vimbldonu i Olimpijskim…

Hot sport 17.06.2021
Nakon što je izgubio od Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa, Rafael Nadal je doneo odluku da neko vreme bude van teniskog terena. Španski as iznenadio je čitav teniski svet odlukom da neće igrati na sledećem grend slemu, Vimbldonu, kao i na… »
Šok: Nadal odustao od Vimbldona i Olimpijskih igara

Šok: Nadal odustao od Vimbldona i Olimpijskih igara

Nova 17.06.2021
Rafael Nadal rešio je da odustane od nastupa na Vimbldonu i Olimpijskim igrama. „Zdravo svima, odlučio sam da ne učestvujem ove godine na Vimbldonu i na Olimpijskim igrama u Tokiju. Nikada to nije laka odluka, ali slušao sam svoje telo i diskutovao… »
Rafa Nadal šokirao teniski svet: Nakon poraza od Đokovića, odustao od Vimbldona i Olimpijskih igara, razlogom uplašio…

Rafa Nadal šokirao teniski svet: Nakon poraza od Đokovića, odustao od Vimbldona i Olimpijskih igara, razlogom uplašio…

Sportal blic 17.06.2021
je nakon poraza u polufinalu rešio da napravi pauzu. Čuveni španski teniser neće igrati na sledećem grend slemu, Vimbldonu, a ni na Olimpijskim igrama. Tu odluku je Nadal objavio na društvenim mrežama, a kao razlog naveo je to da u ovom trenutku… »
Šok! Nadal ne igra vimbldon, neće ići ni na OI: Posle poraza od Novaka priznao - moram ovako!

Šok! Nadal ne igra vimbldon, neće ići ni na OI: Posle poraza od Novaka priznao - moram ovako!

Mondo 17.06.2021
Rafael Nadal je šokirao celu planetu - odustaje od dva najbitnija turnira! Rafael Nadal je šokirao celu planetu - odustaje od dva najbitnija turnira! Rafael Nadal je zvanično objavio ono o čemu se nagađalo - moraće da odmori! Posle poraza od Novaka… »
Rafa šokirao svet: Nadal preskače Vimbldon i OI u Tokiju!

Rafa šokirao svet: Nadal preskače Vimbldon i OI u Tokiju!

Vesti online 17.06.2021
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je da neće igrati na predstojećem Vimbldonu, ali je istakao da će i propustiti Olimpijske igre u Tokiju. Nadal je na društvenim mrežama obrazložio svoju odluku. – Odlučio sam da ne igram ove godine na… »
Nadal otkrio glavne razloge otkaza Vimbldonu i Igrama

Nadal otkrio glavne razloge otkaza Vimbldonu i Igrama

Nova 17.06.2021
Rafael Nadal šokirao je sportsku javnost odlukama da se povuče sa Vimbldona i da ne igra na Olimpijskim igrama u Tokiju, a naveo je i dva glavna razloga. Španac je posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa razmišljao šta da uradi i… »
Nadal se povukao sa Vimbldona i Olimpijskih igara

Nadal se povukao sa Vimbldona i Olimpijskih igara

Radio 021 17.06.2021
Rafael Nadal odlučio je da se povuče sa Vimbldona i Olimpijskih igara u Tokiju, saopštio je teniser na Tviter profilu. Posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa, gren slem turnira koji je osvajao rekordnih 13 puta, Nadal je odlučio… »
Nadal ne igra na Vimbldonu i OI!

Nadal ne igra na Vimbldonu i OI!

N1 Info 17.06.2021
Rafael Nadal neće igrati na Vimbldonu i na Olimpijskim igrama u Tokiju. „Zdravo svima, rešio sam da ne učestvujem ove godine na Vimbldonu i Olimpijskim igrama. To nikada nije laka odluka, ali pošto sam poslušao svoje telo i razgovarao sa svojim… »
Rafael Nadal šokirao teniski svet: Odustaje od Vimbldona i Olimpijskih igara

Rafael Nadal šokirao teniski svet: Odustaje od Vimbldona i Olimpijskih igara

Večernje novosti 17.06.2021
Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT On je objavio ovu vest na Tviteru - Zdravo svima, doneo sam odluku da ne igram na Vimbldonu i Olimpijskim igrama. Nikad nije lako kada donostie ovakve odluke ali moram da slušam svoje telo, a i razgovarao sam sa svojim timo i… »

Vesti dana »