Povezane vesti
Dodik: Svaki dogovor u BIH pokvari intervencionizam spolja
RTV 19.06.2021
BANJALUKA - BiH je zemlja u kojoj se mrcvari ne samo politička struktura već i narodi, izjavio je srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Dodik je istakao da i dalje misli da BiH ima male šanse za uspeh. "Veoma je važno i što je… »
Dodik osuo paljbu: Svaki dogovor u BiH pokvari intervencionizam spolja, neće biti integracije sa NATO
Večernje novosti 19.06.2021
Foto: Printscreen Dodik je istakao da i dalje misli da BiH ima male šanse za uspeh. - Veoma je važno i što je Erdogan govorio o tome da je BiH moguća jedino kao odraz zajedničkih interesa svih u BiH, a ne samo jednih. To govori o tome da u BiH mora da… »
Vesti dana »

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 1 satjoš 19 povezanih

Nova runda dijaloga Beograda i Prištine: U Briselu je predvodi Petar Petković
Blic pre 9 minutajoš 1 povezana

Oblačno i nestabilno, povremeno s kišom i pljuskovima, ponegde s olujnim vetrom
RTV pre 2 satajoš 1 povezana

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 2 satajoš 2 povezane