Povezane vesti

Ko je ''neverovatni'' Japanac koji stiže u Niš? Gde je igrao, kakav mu je učinak?

Ko je ''neverovatni'' Japanac koji stiže u Niš? Gde je igrao, kakav mu je učinak?

Sportske.net 24.06.2021
Niški Radnički je danas potvrdio da je dobio ''kapitalno pojačanje'' u 27-godišnjem Japancu Rioheiju Mićibućiju, a trener Nenad Lalatović ga je opisao kao ''neverovatnog igrača'' koji ''godinama nastupa u Džej ligi i tamo pravi razliku''. Na… »
Ko je novi "samuraj sa čaira": Lalatović ga bombastično najavio, hoće li vezista ispuniti očekivanja?

Ko je novi "samuraj sa čaira": Lalatović ga bombastično najavio, hoće li vezista ispuniti očekivanja?

Večernje novosti 24.06.2021
FOTO: Aleksandar Ilić/FK Radnički Kako je rekao Nenad Lalatović 27-godišnji japanac koji igra u veznom redu je "neverovatan igrač" koji je "godinama nastupao u japanskoj DŽej ligi gde pravi veliku razliku. -Mogu da kažem da smo doveli neverovatnog… »
Japanac stigao u Radnički na preporuku Lalatovića: „Ovako kvalitetnog stranca Radnički nikada nije imao“

Japanac stigao u Radnički na preporuku Lalatovića: „Ovako kvalitetnog stranca Radnički nikada nije imao“

Hot sport 24.06.2021
Japanci u Srbiji su definitivno u modi. Nakon Takume Asana u Partizanu i Šimure u dresu Spartaka iz Subotice, još jedan japanski internacionalac je stigao u srpski fudbal. U pitanju je Riohejiemu Mićubućiju koji stiže u Radnički iz Niša na… »
Lalatović (još) nije otišao iz radničkog, doveo japanca: Stigao je Mićibući, neverovatan igrač za naše uslove!

Lalatović (još) nije otišao iz radničkog, doveo japanca: Stigao je Mićibući, neverovatan igrač za naše uslove!

Mondo 24.06.2021
Mladi trener Nenad Lalatović i dalje je u Radničkom i polako sklapa kockice za narednu sezonu. Sada je stigao i japanski fudbaler Mićibući. Mladi trener Nenad Lalatović i dalje je u Radničkom i polako sklapa kockice za narednu sezonu. Sada je stigao… »
Lalatović: Imam milionsku ponudu, još sam trener Radničkog

Lalatović: Imam milionsku ponudu, još sam trener Radničkog

Nova 24.06.2021
Nenad Lalatović govorio o svom statusu kao trenera Radničkog iz Niša i naveo zbog čega navijači ne bi trebalo da brinu. „Ja imam tu ponudu iz Saudijske Arabije i to nije tajna. Ali još nisam ništa dogovorio. A ako se dogovorim to će biti… »
Iza Japanca koji je pojačao Radnički stoji fizičko zlostavljanje žena

Iza Japanca koji je pojačao Radnički stoji fizičko zlostavljanje žena

Sportske.net 24.06.2021
Fudbalski klub Radnički iz Niša predstavio je danas novo pojačanje u vidu japanskog napadača Rjohejija Mićibućija (27). Kako je trener Nišlija Nenad Lalatović izjavio, "Radnički ovakvog igrača do sada nije video". Reč je o ofanzivcu od kojeg se… »
Radnički iz niša doveo sjajno pojačanje: U pitanju je Japanac koji će praviti razliku u Superligi!

Radnički iz niša doveo sjajno pojačanje: U pitanju je Japanac koji će praviti razliku u Superligi!

Hot sport 24.06.2021
Imaju ozbiljne namere. Fudbalski klub Radnički dobio je danas kapitalno pojačanje, pošto je postigao dogovor sa japanskim internacionalcem Rjoheijem Mićibućijem. (27). On će doći u Niš na lični zahtev šefa stručnog štaba Nenada Lalatovića… »
Lalatović potvrdio novo pojačanje: Japanac Mićibući potpisao za Radnički

Lalatović potvrdio novo pojačanje: Japanac Mićibući potpisao za Radnički

Vesti online 24.06.2021
Fudbalski klub Radnički iz Niša postigao je danas dogovor sa japanskim internacionalcem Riohejiem Mićibućijem. Kako se navodi, on će doći u Niš na zahtev šefa stručnog štaba Nenada Lalatovića, koji naglašava da će Mićibući biti jedan od… »
Lalatović doveo Mićibućija na Čair: Nisam (još) dogovorio sa Saudijcima, Tončev napravio giganta u Nišu

Lalatović doveo Mićibućija na Čair: Nisam (još) dogovorio sa Saudijcima, Tončev napravio giganta u Nišu

Mozzart sport 24.06.2021
“Ako i odem, ovde je već formiran sastav koji će biti u vrhu srpskog fudbala“, kaže trener Radničkog. Svaki dan, nova priča. Ide, pa ipak ne ide. Iako se sa više strana može čuti da Nenad Lalatović karijeru nastavlja u Al Batinu, on sam… »
Lalatović otvorio karte: Imam milionsku ponudu iz Saudijske Arabije, još nije postignut dogovor

Lalatović otvorio karte: Imam milionsku ponudu iz Saudijske Arabije, još nije postignut dogovor

Večernje novosti 24.06.2021
FOTO: FK Vojvodina "Imam tu ponudu iz Saudijske Arabije i to nije tajna. Ali još nisam ništa dogovorio, ako se dogovorim to će biti milionski ugovor, koji ja i moj stručni štab prosto nećemo moći da odbijemo. Želim da poručim navijačima… »

Vesti dana »