Povezane vesti
Proslavom Olimpijskog dana poslata poruka mira, solidarnosti i optimizma pred OI u Tokiju
Večernje novosti 24.06.2021
FOTO: OKS Preko 500 trkača uzelo je učešće u obeležavanju 127. rođendana MOK-a i tako pomoglo u širenju olimpijskog duha, ali i dalo podršku Olimpijskom timu Srbije koji se priprema za Igre u Tokiju koje počinju za tačno 29 dana. Predsednik Međunarodnog… »
Mir, solidarnost i optimizam: U Srbiji obeležen Olimpijski dan, Maljković poručio: "Sport spaja ljude" /foto/
Sportal blic 24.06.2021
U sredu 23. juna u Srbiji je po 27. put obeležen kojim se proslavlja rođendan . Ove godine Olimpijski dan je organizovan u saradnji sa Beogradskim trkačkim klubom u Parku Ušće gde je održan javni trening trčanja. Preko 500 trkača uzelo je učešće u… »
Vesti dana »

Tudor izvadio Vlahovića, Juventus odmah kiksnuo: Bez Srbina u napadu nikoga ne mogu da pobede
Mondo pre 26 minutajoš 30 povezanih

Sajber napad izazvao velike poremećaje i otkazivanja letova na glavnim evropskim aerodromima
Naslovi.ai pre 37 minutajoš 31 povezana

Sanja dobila stan u Zemunskim kapijama za 40 dinara! Izvučene prve nagrade nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" Evo ko su srećni dobitnici
Kurir pre 46 minutajoš 22 povezane

uživo Partizan - Crvena zvezda 0:2: Radonjić uvećao prednost šampionu
Euronews pre 1 minutjoš 58 povezanih

Adriana Vilagoš osma u finalu bacanja koplja na SP u Tokiju; kontroverza u muškoj štafeti 4x400m
Naslovi.ai pre 57 minutajoš 67 povezanih