Povezane vesti

Dačić: Opasan čin Narodne Stranke, da li bi to bilo moguće u Nemačkoj

Dačić: Opasan čin Narodne Stranke, da li bi to bilo moguće u Nemačkoj

RTV 25.06.2021
BEOGRAD - Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić ocenio je večeras dolazak predstavnika Narodne stranke u zgradu Predsedništva Srbije kao opasan čin usmeren na linčovanje predsednika i upitao da li bi to bilo moguće u Nemačkoj gde je danas bio u… »
Vučević: Nisu znali da će ih Vučić detonirati, bili su paralisani od straha

Vučević: Nisu znali da će ih Vučić detonirati, bili su paralisani od straha

Radio 021 25.06.2021
Potpredsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević reagovao je na svom Instagram nalogu na današnji "obračun" Vuka Jeremića i Aleksandra Vučića. Komentarišući dolazak funkcionera Narodne stranke Vuka Jeremića, Borislava Novakovića i Vladimira… »
Vučić ljut jer se Jeremić nije sapleo na koru od banane

Vučić ljut jer se Jeremić nije sapleo na koru od banane

Nova 25.06.2021
Kad se jednog dana bude analizirala politička biografija Aleksandra Vučića, podebljanim slovima će pisati da je Srbijom vladao čovek koji je upravljanje države poistovetio sa vođenjem navijača na tribini i koji je, umesto na televizijski duel… »
Desilo se i to – politika u Srbiji svela se na „ajde se bijemo“

Desilo se i to – politika u Srbiji svela se na „ajde se bijemo“

N1 Info 25.06.2021
Prvi duel predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa opozicijom dogodio se na pragu zgrade predsedništva. Pošto je Vučić juče pozvao čelnike Narodne stranke na tuču oni su se danas pojavili na predsednikovom radnom mestu kako kažu da bi ga pitali… »
Jeremić: Vučić odbio televizijski duel, ali je pretio i vređao, pozivao me je da ga udarim

Jeremić: Vučić odbio televizijski duel, ali je pretio i vređao, pozivao me je da ga udarim

Beta 25.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da su on i još tri čelnika te stranke došli u predsedništvo Srbije kako bi pokazali predsedniku Aleksandru Vučiću da ga se "ne boje" i da ga pitaju "da li je normalan kada poziva ljude na… »
Vučić je skretao pogled! "Pitao sam ga zašto Novim Sadom upravlja Andrej Vučić, a kriminalci dobijaju poslove!"

Vučić je skretao pogled! "Pitao sam ga zašto Novim Sadom upravlja Andrej Vučić, a kriminalci dobijaju poslove!"

Pravda 25.06.2021
Nažalost to nije bio razgovor, predsednik Vučić se sve vreme derao. Kroz to deranje, jedino što sam pokušavao da ga pitam bilo je: „Zašto Novim Sadom upravlja Andrej Vučić?“, izjavio je u kameru Srbin infa Borislav Novaković, nekadašnji… »
Reakcije na događaj ispred Predsedništva Srbije

Reakcije na događaj ispred Predsedništva Srbije

RTS 25.06.2021
Predstavnici političkih stranaka oglasili su se povodom dolaska lidera Narodne stranke Vuka Jeremića i članova njegove stranke u Predsedništvo, gde su pozvali predsednika Vučića da izađe ispred zgrade ili da dođe na TV duel. Član Glavnog odbora… »
"Vučić se tresao, psovao i drao!" Došli smo da ga pitamo da li je normalan, a on je okružen obezbeđenjem vikao: "Ajde, bij…

"Vučić se tresao, psovao i drao!" Došli smo da ga pitamo da li je normalan, a on je okružen obezbeđenjem vikao: "Ajde, bij…

Pravda 25.06.2021
Predsednik Republike je izašao i sav se tresao, bukvalno se tresao. Ovim ljudima iz obezbeđenja je bilo neprijatno. Počeo je da se dere, počeo je da se unosi u lice. I govorio je: „Ajde me bij, ajde me tuci“. Oko njega obezbeđenje. Da sam ga… »
Milivojević: Dobro je što predsednik Vučić nije dobio batine

Milivojević: Dobro je što predsednik Vučić nije dobio batine

Danas 25.06.2021
Politikolog Cvijetin Milivojević izjavio je danas da je pozivom na „fer tuču“ Aleksandar Vučić još jednom unizio funkciju predsednika Republike Srbije, ali da je dobro što prilikom susreta sa funkcionerima Narodne stranke (NS) nije dobio batine… »
Aleksić: Vučić je pokazao da je kukavica

Aleksić: Vučić je pokazao da je kukavica

Nova 25.06.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić, koji je učestvovao u incidentu u Predsedništvu, je izjavio da je bio šokiran ponašanjem predsednika Srbije Aleksandra Vučića, za koga kaže da je psovao, vikao i upućivao pogrdna imena. "Čovek nas… »
Vulin: Kobre sprečile da rukovodstvo Narodne stranke dobije od predsednika Vučića ono što su zaslužili

Vulin: Kobre sprečile da rukovodstvo Narodne stranke dobije od predsednika Vučića ono što su zaslužili

RTV 25.06.2021
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin ocenio je danas da je dolazak četvorice predstavnika Narodne stranke u Predsedništvo Srbije pokušaj da se isprovocira predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vulin… »
Bliski susret na andrićevom vencu: Članovi Narodne stranke krenuli u "posetu" Vučiću, pale teške reči

Bliski susret na andrićevom vencu: Članovi Narodne stranke krenuli u "posetu" Vučiću, pale teške reči

Blic 25.06.2021
U Predsedništvu Srbije danas se dogodio mali incident kada je nekoliko visokih funkcionera Narodne stranke, na čelu sa Vukom Jeremićem, došlo na Adrićev venac kako bi se suočili sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. Vuk Jeremić, Vladimir Gajić… »
Jeremić kod Vučića: Ajde dođi i ajde izađi

Jeremić kod Vučića: Ajde dođi i ajde izađi

N1 Info 25.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i rukovodioci te stranke Miroslav Aleksić, Borislav Novaković i Vladimir Gajić pojavili su se danas u Predsedništvu Srbije nakon što ih je predsednik Aleksandar Vučić juče javno pozvao na tuču. Podsetimo… »
Vuk Jeremić: Pozvao sam Vučića da izađe ispred zgrade ili da dođe na TV duel, odbio je

Vuk Jeremić: Pozvao sam Vučića da izađe ispred zgrade ili da dođe na TV duel, odbio je

RTS 25.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i rukovodioci te stranke Miroslav Aleksić, Borislav Novaković i Vladimir Gajić otišli su u zgradu Predsedništva nakon što ih je predsednik Aleksandar Vučić, kako se navodi u saopštenju Narodne stranke… »
Piše Ranko Pivljanin: Prebi li Vučić Vuka

Piše Ranko Pivljanin: Prebi li Vučić Vuka

Nova 25.06.2021
Ona čuvena Čehovljeva puška koja u prvom činu drame visi na zidu sa velikom verovatnoćom da opali u trećem, odavno je postala simbol i zla slutnja političkog života i borbe u Srbiji. Danas je, za početak, skinuta sa čivije u Predsedništvu… »
Vulin: Kobre sprečile da Jeremić dobije ono što zaslužuje

Vulin: Kobre sprečile da Jeremić dobije ono što zaslužuje

Nova 25.06.2021
Predsednik Pokreta socijalista i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin reagovao je na današnja dešavanja u zgradi Predsedništva Srbije na Andrićevom Vencu i tom prilikom se zahvalio članovima Kobri jer su sprečili da funkcioneri Narodne… »
Aleksić: Predsednik nas pozvao na ferku, a pokazao se kao kukavica

Aleksić: Predsednik nas pozvao na ferku, a pokazao se kao kukavica

N1 Info 25.06.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić, koji je učestvovao u incidentu u Predsedništvu, je izjavio da je bio šokiran ponašanjem predsednika Srbije Aleksandra Vučića, za koga kaže da je psovao, vikao i upućivao pogrdna imena. "Čovek nas… »
Reagovao i petar petković: "Došla kukavica u čoporu da provocira predsednika Vučića!"

Reagovao i petar petković: "Došla kukavica u čoporu da provocira predsednika Vučića!"

Večernje novosti 25.06.2021
Foto: Tanjug NJegovo saopštenje prenosimo u celosti: "Kada političkoj karikaturi u obličju miša udari vrućina u glavu, a možda i zidarac koji sve češće konzumira, pa pomisli da može da udari na mnogo jačeg od sebe u svakom pogledu, dobije… »
Vulin: Kobre sprečile da Jeremić od Vučića dobije ono po šta je došao

Vulin: Kobre sprečile da Jeremić od Vučića dobije ono po šta je došao

N1 Info 25.06.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je da su pripadnici Odreda vojne policije za specijalne namene Kobre "sprečili" da predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i još tri funkcionera te stranke "dobiju ono po šta su došli" od… »
Vuk Jeremić išao da se bije sa Aleksandrom Vučićem - ne, ovo nismo izmislili

Vuk Jeremić išao da se bije sa Aleksandrom Vučićem - ne, ovo nismo izmislili

Noizz 25.06.2021
Nema dana da se nešto ne desi posle čega svaki prosečan Srbin mora da izgovori "jebote, gde ja živim". I danas je taj dan. Ordure bizarre na maksimum - posle jedne u nizu govorancija i prozivki Aleksandra Vučića, Vuk Jeremić je otišao da se pobije… »
Delegacija NS u Predsedništvu, Jeremić kaže da im je Vučić pretio i vikao (VIDEO)

Delegacija NS u Predsedništvu, Jeremić kaže da im je Vučić pretio i vikao (VIDEO)

Danas 25.06.2021
Lider Narodne stranke Vuk Jeremić i članovi predsedništva Miroslav Aleksić, Vladimir Gajić i Borislav Novaković odazvali su se pozivu predsednika Srbije Aleksandra Vučića i došli u zgradu Predsedništva da mu poruče da ga se ne boje. Oni su… »
Jeremić: Vučić me je potpuno rastrojen vređao nakon što sam ga pozvao na duel

Jeremić: Vučić me je potpuno rastrojen vređao nakon što sam ga pozvao na duel

Glas Šumadije 25.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i rukovodioci te stranke Miroslav Aleksić, Borislav Novaković i Vladimir Gajić pojavili su se danas u Predsedništvu Srbije nakon što ih je predsednik Aleksandar Vučić juče javno pozvao na tuču. „Vučić… »
Jeremić: Vučić se tresao pred funkcionerima Narodne stranke

Jeremić: Vučić se tresao pred funkcionerima Narodne stranke

Novi magazin 25.06.2021
Nekoliko funkcionera Narodne stranke, predvođeni Vukom Jeremićem, odazvali su se pozivu predsednika Aleksandra Vučića na tuču i jutros se pojavili ispred Predsedništva na Andrićevom vencu. Vučić se, prema svedočenju Jeremića, pojavio ispred… »
VIDEO Jeremić otišao kod Vučića: "Vikao je, psovao, pretio"

VIDEO Jeremić otišao kod Vučića: "Vikao je, psovao, pretio"

Radio 021 25.06.2021
Predstavnici Narodne stranke otišli su danas u Predsedništvo Srbije kod predsednika države Aleksandra Vučića. Povod tome bila je jučerašnja izjava predsednika Vučića da predstavnici Narodne stranke "dođu da ga linčuju ako smeju" i da će on… »
„Išao sam da pitam Vučića je l normalan, on hteo da se tuče“

„Išao sam da pitam Vučića je l normalan, on hteo da se tuče“

Nova 25.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i rukovodioci te stranke Miroslav Aleksić, Borislav Novaković i Vladimir Gajić pojavili su se danas u Predsedništvu Srbije nakon što ih je predsednik Aleksandar Vučić juče javno pozvao na tuču. „Vučić… »
Đukanović reagovao na jeremićeve ispade: Nisu znali šta da rade kada se predsednik pojavio ispred njih i sasuo im u lice…

Đukanović reagovao na jeremićeve ispade: Nisu znali šta da rade kada se predsednik pojavio ispred njih i sasuo im u lice…

Večernje novosti 25.06.2021
Vladimir Đukanović Ipak, dogodilo se nešto što nisu očekivali, a to je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao ispred Predsedništva bez ikavog obezbeđenja i pozvao ih da ispune ono što su nameravali. Na ovaj događaj reagovao je i… »
Jeremić: Vučić mi se unosio u lice i vikao – „hajde me tuci“

Jeremić: Vučić mi se unosio u lice i vikao – „hajde me tuci“

Nova 25.06.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, pozvao je prethodnog dana predstavnike Narodne stranke, Vuka Jermića, Miroslava Aleksića, Borislava Novakovića, Vladimira Gajića i Borivoja Borovića “da dođu da ga ličnuju ako smeju” i da će on sam izaći… »
EKSKLUZIVNO FOTO Vučić i Jeremić licem u lice

EKSKLUZIVNO FOTO Vučić i Jeremić licem u lice

Nova 25.06.2021
Predstavnici Narodne stranke, Vuk Jeremić, Vladimir Gajić, Miroslav Aleksić, Borislav Novaković, pojavili su se jutros na poziv šefa srpske države Aleksandra Vučića ispred Predsedništva. Podsetimo, Vučić je prethodnog dana pozvao članove… »
Vučić hoće da se tuče sa opozicijom, ali beži od TV duela

Vučić hoće da se tuče sa opozicijom, ali beži od TV duela

Nova 25.06.2021
Kad se bude podvlačila crta i kad se pred sudom istorije bude analizirao period vlasti Aleksandra Vučića, izvesno je da će jedan pasus njegovu vladavinu opisati na sledeći način: “Bio je to čovek koji je bežao od televizijskog duela i koji je… »

Vesti dana »