Povezane vesti

Vučić o incidentu u Predsedništvu, nasilju na Adi Ciganliji i Petnici: "Ti ljudi imaju ime i prezime, oni su krivci"

Vučić o incidentu u Predsedništvu, nasilju na Adi Ciganliji i Petnici: "Ti ljudi imaju ime i prezime, oni su krivci"

Blic 26.06.2021
Neću da učestvujem u njihovim pričama. Oni su vikali i vređali, njih petorica a ja sam, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom jučerašnjeg incidenta u Predsedništvu, kada su u ga posetili čelni ljudi Nardone stranke. - Ne možete baš… »
Vučić: Desio se Jeremićev politički performans, a ne Bog zna šta

Vučić: Desio se Jeremićev politički performans, a ne Bog zna šta

N1 Info 26.06.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se u predsedništvu, kada je u tu zgradu došao predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić sa saradnicima, nije desilo "Bog zna šta važno", pa nije ni žurio da se o tome izjašnjava. „Oni su vikali, vređali… »
Vučić o incidentu u predsedništvu: NJima odgovara da sebe podižu u javnosti, a ja sam izgubio 10 minuta dragocenog vremena

Vučić o incidentu u predsedništvu: NJima odgovara da sebe podižu u javnosti, a ja sam izgubio 10 minuta dragocenog vremena

Večernje novosti 26.06.2021
Foto: Printscreen/PINK Nakon posete, obratio se građanima, kada je komentarisao i jučerašnji incident Vuka Jeremića kada je sa svojom ekipom došao ispred Predsedništva kako bi se sukobio sa predsednikom Srbije. – Ja ne spadam u one, nisam ni… »
Vučić o sukobu u Predsedništvu: Opet bih isto uradio

Vučić o sukobu u Predsedništvu: Opet bih isto uradio

Nova 26.06.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je danas, na konferenciji za medije u fabrici Jumko u Rudnoj Glavi da ne želi da prepričava događaje u Predsedništvu od prethodnog dana, jer je sa tim, kako je rekao, završio u osmom razredu. On je rekao… »
Vuk Jeremić: Vučić odbio televizijski duel, ali je pretio i vređao, pozivao me je da ga udarim

Vuk Jeremić: Vučić odbio televizijski duel, ali je pretio i vređao, pozivao me je da ga udarim

Glas Šumadije 26.06.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da je sa još tri čelnika te stranke došao u Predsedništvo Srbije kako bi pokazali predsedniku Aleksandru Vučiću da ga se „ne boje“ i da ga pitaju „da li je normalan kada poziva ljude na… »

Vesti dana »