Povezane vesti

''Ljudi žele samo jedan meč, Kirjos na Đokovića''?!

''Ljudi žele samo jedan meč, Kirjos na Đokovića''?!

Sportske.net 27.06.2021
Posle nešto dužeg zatišja, Nik Kirjos ponovo puni novinske stupce. Kao i obično, umesto dobrim rezultatima, ističe se provokativnim izjavama i hvalisanjem, a kada mu pomenu Novaka Đokovića, tek se tad raspriča. Tako je i ovoga puta uoči… »
„Đoković? Nikada nismo imali većeg favorita na Vimbldonu“

„Đoković? Nikada nismo imali većeg favorita na Vimbldonu“

Vesti online 27.06.2021
Najbolji teniser sveta Novaka Đokovića jedan je od glavnih favorita za osvajanje titule na Vimbldonu i samo čudo može da ga spreči da osvoji ovaj turnir, smatra Greg Rusedski. Novak će posle Australijan Opena i Rolan Garosa, na Vimbldonu pokušati… »
Nije hteo da se proda: Đokovićev otac otkrio kakve je ponude Novak imao, njegov život nije složen!

Nije hteo da se proda: Đokovićev otac otkrio kakve je ponude Novak imao, njegov život nije složen!

Hot sport 27.06.2021
Širi prave vrednosti. Srđan Đoković je u intervjuu za Politiku otkrio do sada nepoznate detalje iz Novakove karijere. On je istakao da je život njegovog sina jednostavan i da odnos prema materijalnim stvarima ne postoji. – Njegov život nije… »
Drejper, prvi Novakov rival u Londonu: Potrudiću se da mu stvorim probleme

Drejper, prvi Novakov rival u Londonu: Potrudiću se da mu stvorim probleme

Mozzart sport 27.06.2021
„Jedva čekam da zaigramo“, kaže britanski tinejdžer. Žreb za Vimbldon je spojio u prvom kolu prekaljenog asa, najboljeg tenisera sveta, Novaka Đokovića i mladu nadu britanskog tenisa, Džeka Drejpera. Momčić od 19 godina, rođen u Londonu, tek… »
Vimbldon na SK: Novak kreće u odbranu trona u 14.30

Vimbldon na SK: Novak kreće u odbranu trona u 14.30

N1 Info 27.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković i mladi Britanac Džek Drejper otvoriće u ponedeljak program na Centralnom terenu na Vimbldonu. Njihov meč počeće u 14.30, uz prenos na Sport Klubu 1. Đoković je aktuelni šampion grend slema u Lonodnu i… »
Novak odbio toliki novac da ne smem da kažem! Srđan Đoković otkrio - Nole će se toga uvek pridržavati!

Novak odbio toliki novac da ne smem da kažem! Srđan Đoković otkrio - Nole će se toga uvek pridržavati!

Mondo 27.06.2021
"Novak nije naučen da se folira", poručuje njegov otac. "Novak nije naučen da se folira", poručuje njegov otac. Srđan Đoković otkrio je u nedeljnom intervjuu "Politici" dosad nepoznate detalje o susretu svog sina Novaka i patrijarha Pavla, a uz to… »
„Novak i zlatni slem? Niko neće biti iznenađen ako uspe“

„Novak i zlatni slem? Niko neće biti iznenađen ako uspe“

N1 Info 27.06.2021
Ruski teniser Danil Medvedev nije krio oduševljenje igrama Novaka Đokovića, a istakao je da ne bi bio iznenađen kada bi Srbin osvojio 'zlatni slem'. Posle trijumfa na Rolan Garosu i Australijan Openu, prvi teniser sveta je najavio pohod na titule na… »
Kako zaustaviti Đokovića? Najbolji komentar je dao čuveni Britanac!

Kako zaustaviti Đokovića? Najbolji komentar je dao čuveni Britanac!

Sportske.net 27.06.2021
Branilac trofeja na Vimbldonu ove sezone jeste Novak Đoković i ne samo to, dolazi kao prvoplasirani na ATP listi i kao neko ko juri svoju 20. titulu na gren slemu kako bi se izjednačio sa Nadalom i Federerom po broju najvrednijih titula. Šta ga može… »
Greg Rusedski nema dilemu: Đoković je glavni favorit za Vimbldon i US open, a ako ih osvoji biće najbolji svih vremena…

Greg Rusedski nema dilemu: Đoković je glavni favorit za Vimbldon i US open, a ako ih osvoji biće najbolji svih vremena…

Večernje novosti 27.06.2021
AP Photo/Tim Ireland Nole u ponedeljak otvara trnir na Centralnom terenu protiv britanskog tenisera DŽeka Drejpera koji je dobio vajld kartu. - Mislim da se Đoković izdvojio iz velike trojke i sad je sam na čelu čopora. Titula na Vimbldonu je već… »
“Želeo sam Novaka u 1. kolu Vimbldona”: Kirios siguran u uspeh protiv Đokovića

“Želeo sam Novaka u 1. kolu Vimbldona”: Kirios siguran u uspeh protiv Đokovića

Vesti online 27.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ovog ponedeljka počinje pohod za trofej na Vimbldonu, a pred sam početak trećeg grend slema sezonu, upravo o njemu je govorio njegov veliki kritičar Nik Kirios. Australijanac nije u najboljoj formi i ne takmiči… »
Medvedev komentarisao Novaka: "Kad on nešto odluči..."

Medvedev komentarisao Novaka: "Kad on nešto odluči..."

Sportske.net 27.06.2021
Najbolji srpski teniser Novak Đoković počinje svoje učešće na Vimbldonu, baš kao i njegov najveći rival u ovom trenutku ako gledamo ATP listu, Danil Medvedev. Upravo je Rus komentarisao Novaka Đokovića pred ovaj turnir koji je verovatno… »
Cicipas: "Novak misli da je najbolji"

Cicipas: "Novak misli da je najbolji"

Sportske.net 27.06.2021
Najbolji grčki teniser Stefanos Cicipas smatra da Novak Đoković potvrđuje svoj plasman na ATP listi, ali da je ostatak Tura tu da ga spreči da nastavi sa trijumfima. Novak je osvojio prva dva grend slema u sezoni i nema nameru tu da se zaustavi. Iako… »
Bivši federereov trener o Novakovom "velikom problemu" i šansama za "zlatni slem"

Bivši federereov trener o Novakovom "velikom problemu" i šansama za "zlatni slem"

Večernje novosti 27.06.2021
Foto: EPA-EFE/NIC BOTHMA Đoković je ove godine već pokorio Australiju i Pariz, a da bi kompletirao „kalendarski Grend slem“ očekuje ga borba u Londonu i NJujorku, dok će mu za popularni „zlatni slem“ biti potrebne i Olimpijske igre. Iako je… »
Opet on! Kirjos se vratio da proziva Đokovića: Novak je izneverio sport, hteo sam njega u prvom kolu!

Opet on! Kirjos se vratio da proziva Đokovića: Novak je izneverio sport, hteo sam njega u prvom kolu!

Mondo 27.06.2021
Nik Kirjos je ponovo na grend slemu i ponovo je novinarima najviše pričao o najboljem teniseru sveta. Nik Kirjos je ponovo na grend slemu i ponovo je novinarima najviše pričao o najboljem teniseru sveta. Bliži se početak Vimbldona, a Novak Đoković… »
Đoković: Rolan Garos me je potrošio mentalno i fizički, ali mi je ulio pozitivnu energiju za Vimbldon

Đoković: Rolan Garos me je potrošio mentalno i fizički, ali mi je ulio pozitivnu energiju za Vimbldon

Mozzart sport 27.06.2021
“Uvek se naježim kada sam na terenima ovog turnira i dajem sve od sebe”, poručio je svetski broj jedan. Novak Đoković sutra kreće u pohod na šesti titulu na Vimbldonu, a osvajanjem 20. grend slema bi se srpski as izjednačio sa Rafaelom Nadalom… »
„Svestan sam priče o zlatnom slemu, imam svoju strategiju“

„Svestan sam priče o zlatnom slemu, imam svoju strategiju“

N1 Info 27.06.2021
Najbolji teniser Novak Đoković kaže da je zadovoljan svojim pripremama za Vimbldon, treći grend slem turnir u sezoni. U istoj situaciji u kojoj je sada, Novak je bio i 2016. godine – osvojio je Australijan open i Rolan Garos, pa je počela priča o… »
Srbi, spremajte doček za Novaka kad osvoji Vimbldon i US open: Đokovićev otac zna šta se sprema - Ispraviće nepravdu!

Srbi, spremajte doček za Novaka kad osvoji Vimbldon i US open: Đokovićev otac zna šta se sprema - Ispraviće nepravdu!

Mondo 27.06.2021
Srđan Đoković ima jasnu poruku pred početak trećeg grend slema u sezoni i poručuje - Noleta kao da je sam Bog poslao! Srđan Đoković ima jasnu poruku pred početak trećeg grend slema u sezoni i poručuje - Noleta kao da je sam Bog poslao! Novak… »
Otvorio je oči i rekao mu samo 1 stvar: Niko nije znao da je Nole video patrijarha na samrti - njegov otac sve ispričao!

Otvorio je oči i rekao mu samo 1 stvar: Niko nije znao da je Nole video patrijarha na samrti - njegov otac sve ispričao!

Mondo 27.06.2021
Srđan Đoković otkrio je detalje susreta Novaka sa pokojnim patrijarhom Pavlom. Srđan Đoković otkrio je detalje susreta Novaka sa pokojnim patrijarhom Pavlom. Novak Đoković je i u 2021. nastavio da ređa sa neverovatnim rezultatima, a posle dva… »
Njegov otac hteo da ukrade Novaka Srbiji! Britanac euforičan pred duel sa najboljim - njegov meč karijere!

Njegov otac hteo da ukrade Novaka Srbiji! Britanac euforičan pred duel sa najboljim - njegov meč karijere!

Mondo 27.06.2021
Džek Drejper imaće težak zadatak na startu Vimbldona protiv Novaka Đokovića, ali je ipak srećan! Džek Drejper imaće težak zadatak na startu Vimbldona protiv Novaka Đokovića, ali je ipak srećan! Novak Đoković počinje odbranu titule na… »
Pa, gde baš: Tad... Evo kada Novak Đoković igra meč prvog kola i kreće po 20. grend slem titulu!

Pa, gde baš: Tad... Evo kada Novak Đoković igra meč prvog kola i kreće po 20. grend slem titulu!

Sportal blic 26.06.2021
Najbolji teniser sveta saznao je kada kreće po vimbldonski trofej. je žreb za Vimbldon dočekao kao prvi na ATP listi, a i prvi nosilac, a danas je postalo poznato i kada će započeti svoju dvodnedeljnu avanturu na putu ka željenoj 20. grend slem… »

Vesti dana »