Povezane vesti

Predsedniku uvreda „devojčice“ ostala „sa ulice“, Jeremić kaže – razbijamo strah

Predsedniku uvreda „devojčice“ ostala „sa ulice“, Jeremić kaže – razbijamo strah

N1 Info 28.06.2021
Nemate savršenog predsednika, ostalo mi je sa ulice, rekao je Aleksandar Vučić povodom snimka u kojem se verbalno suočava sa funkcionerima Narodne stranke i želeći da ih uvredi naziva ih devojčice. Nismo stigli da ga pitamo "da li je normalan" zbog… »
Vučić o incidentu u Predsedništvu: Izvinjavam se, kriv sam, izletelo mi je

Vučić o incidentu u Predsedništvu: Izvinjavam se, kriv sam, izletelo mi je

Danas 28.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se danas zbog toga što je rekao da su članovi Predsedništva Narodne stranke „devojčice“. On je rekao da mu je to izletelo iz usta i da mu je to ostalo iz vremena kada je bio navijač. On se, ipak, ne… »
Što bežiš SAD? Kako je protekao susret Jeremića i Vučića (video)

Što bežiš SAD? Kako je protekao susret Jeremića i Vučića (video)

Pravda 28.06.2021
"Munjeviti udar" na psihu predsednika desio se pre dva dana. Kako? Pa, Aleksandar Vučić već stoti put poziva opozicionare da dođu. Više njih na njega jednog, sve će ih poraziti. A onda su iz Narodne stranke stvarno došli. Tog dana, Vučić se nije… »
Korać: Vučić primarno odgovoran za neprihvatljivi incident u Predsedništvu

Korać: Vučić primarno odgovoran za neprihvatljivi incident u Predsedništvu

N1 Info 28.06.2021
Profesor Filozofskog fakulteta u penziji Žarko Korać kaže povodom verbalnog sukoba predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića i predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se u petak desio u Predsedništvu da primarnu odgovornost ima predsednik… »
Korać: Vučić primarno odgovoran za incident u Predsedništvu

Korać: Vučić primarno odgovoran za incident u Predsedništvu

Nova 28.06.2021
Profesor Filozofskog fakulteta u penziji Žarko Korać kaže povodom verbalnog sukoba predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića i predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se u petak desio u Predsedništvu da primarnu odgovornost ima predsednik… »
VIDEO: Objavljen snimak incidenta između Vučića i Jeremića - vređanje i pozivi na tuču

VIDEO: Objavljen snimak incidenta između Vučića i Jeremića - vređanje i pozivi na tuču

Radio 021 28.06.2021
Objavljen je snimak incidenta između predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predstavnika Narodne stranke na pragu zgrade predsedništva koji se dogodio u petak. Predstavnici Narodne stranke otišli su u petak u Predsedništvo Srbije kod predsednika… »
Objavljen video Vučićevog i Jeremićevog susreta u Predsedništvu (VIDEO)

Objavljen video Vučićevog i Jeremićevog susreta u Predsedništvu (VIDEO)

Danas 27.06.2021
Narodna stranka objavila je na svom Tviter nalogu ekskluzivan snimak iz Predsedništva Srbije od pre dva dana kada umalo nije došlo do incidenta između predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Narodne stranke Vuka Jeremiča. „Rekao je… »

Vesti dana »