Povezane vesti

Aleksandri pukao film, preko ovog nije htela da pređe?!

Aleksandri pukao film, preko ovog nije htela da pređe?!

Vesti online 29.06.2021
Aleksandra Subotić saopštila je da je njenoj vezi sa 20 godina starijim Predragom Raspopovićem Pecom došao kraj. – Od noćas više nisam u vezi s ocem svog deteta, on zna šta je uradio i kako je postupio. Nadam se da je sada zadovoljan, kako on… »
"Drala sam se, vrištala ispred stana! Mislila da je sa drugom" Aleksandra Subotić otkrila zašto su raskinuli ona i Peca -…

"Drala sam se, vrištala ispred stana! Mislila da je sa drugom" Aleksandra Subotić otkrila zašto su raskinuli ona i Peca -…

Blic 29.06.2021
Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić nakon što je raskinula sa Predragom Raspopovićem Pecom, sa kojim ima sina Jovana, oglasila se i otkrila da su svojoj ljubavi dali drugu šansu. - Osetila sam potrebu da se javno obratim i objasnim šta se zaista… »
Vrištala sam i lupala, čula sam ženske glasove! Aleksandra do detalja opisala raskid, pa šokirala - Pomirili smo se!

Vrištala sam i lupala, čula sam ženske glasove! Aleksandra do detalja opisala raskid, pa šokirala - Pomirili smo se!

Mondo 29.06.2021
Aleksandra Subotić otkrila detalje raskida, ali i pomirenja sa Petrom Raspopovićem. Aleksandra Subotić otkrila detalje raskida, ali i pomirenja sa Petrom Raspopovićem. Aleksandra Subotić nedavno je objavila na storiju da je ostavila svog dvadeset… »
Nakon drame i javnog raskida Aleksandra Subotić dala Peci drugu šansu, evo šta je presudilo njihovom pomirenju

Nakon drame i javnog raskida Aleksandra Subotić dala Peci drugu šansu, evo šta je presudilo njihovom pomirenju

Alo 29.06.2021
Šok za šokom. Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić nakon što je raskinula sa Predragom Raspopovićem Pecom, sa kojim ima sina Jovana, oglasila se i otkrila da su svojoj ljubavi dali drugu šansu. Foto: Printscreen/instagram - Osetila sam potrebu da se… »
Aleksandra Subotić otkrila sve detalje drame sa Pecom!

Aleksandra Subotić otkrila sve detalje drame sa Pecom!

Svet & Skandal 29.06.2021
Oglasila se! Pre nekoliko dana u domaćim medijima je odjeknula vest da je Aleksandra Subotić raskinula sa biznismenom Predragom Raspopovićem Pecom. Međutim, ona se danas oglasila i otkrila šta se sve desilo u noći kada je objavila da je njihovoj… »
Sa 17 godina rodila ćerku, pa bila javno prevarena: - a sada opet raskid Sve ljubavne drame Aleksandre Subotić

Sa 17 godina rodila ćerku, pa bila javno prevarena: - a sada opet raskid Sve ljubavne drame Aleksandre Subotić

Blic 29.06.2021
Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić javno se oglasila i rekla da više nije u vezi sa Predragom Raspopovićem Pecom, sa kojim ima sina Jovana. - Od noćas više nisam u vezi s ocem svog deteta, on zna šta je uradio i kako je postupio. Nadam se da je sada… »
"SAD će da vidi koga će on da vara": Komšije otkrile detalje svađe Aleksandre Subotić i Pece: "Lupala je vratima i urlala…

"SAD će da vidi koga će on da vara": Komšije otkrile detalje svađe Aleksandre Subotić i Pece: "Lupala je vratima i urlala…

Blic 29.06.2021
Bivša učesnica rijalitija, Aleksandra Subotić raskinula je sa 20 godina starijim verenikom Predragom Raspopovićem Pecom, s kojim ima sina, a o čemu je obavestila javnost kasno u noć na Instagramu. Aleksandra je, naime, oko ponoći objavila da je… »
"Loše se osećam": Aleksandra Subotić prolazi kroz pakao nakon raskida sa dve decenije starijim Pecom, donela je veliku…

"Loše se osećam": Aleksandra Subotić prolazi kroz pakao nakon raskida sa dve decenije starijim Pecom, donela je veliku…

Blic 29.06.2021
Nekadašnja učesnica rijalitija "Parovi" i "Zadruga", Aleksandra Subotić, raskinula je pre dva dana vezu sa Predragom Raspopovićem Pecom, a nimalo joj nije lako zbog toga, saznaje "Blic". - Aleksandra se loše oseća zbog svega, nije očekivala da će… »
Ovo je prethodilo raskidu Aleksandre i pece: Rusvaj zbog rijalitija! Nije pristala na njegove uslove

Ovo je prethodilo raskidu Aleksandre i pece: Rusvaj zbog rijalitija! Nije pristala na njegove uslove

Blic 28.06.2021
Aleksandra Subotić raskinula je vezu sa 20 godina starijim verenikom Predragom Raspopovićem Pecom, zvanim Peca Vijagra, o čemu je obavestila svoje pratioce putem Instagrama. Jedan od razloga za njihov raskid jeste i to što ćerka Ljube Pantović želi… »
Ljuba se oglasila povodom aleksandrinog raskida sa pecom: Njen stav je jasan! Evo šta je poručila majka bivše zadrugarke

Ljuba se oglasila povodom aleksandrinog raskida sa pecom: Njen stav je jasan! Evo šta je poručila majka bivše zadrugarke

Blic 28.06.2021
Ljuba Pantović, bivša rijaliti zvezda i fitnes instruktorka, oglasila se povodom raskida veze njene ćerke Aleksandre Subotić i njenog sada već bivšeg partnera Predraga Pece Raspopovića. Pantovićeva nije želela da detaljiše o razlozima raskida, a… »

Vesti dana »