Povezane vesti
Delta soj zarazniji 50 odsto
Politika 02.07.2021
Profesorka Medicinskog fakultetu i virusolog Tanja Jovanović upozorila je danas da je novi delta soj virusa koji je stigao u Srbiju čak 50 odsto zarazniji od britanskog koji je dominantan kod nas, a uz sve je i otporniji na visoke temperature zbog čega… »
Delta soj zarazniji 50 odsto: Doktorka Jovanović upozorila - Kod obolelih izostaju prepoznatljivi simptomi korona virusa!
Večernje novosti 02.07.2021
Foto: Printskrin RTS Delta virus, ili indijska varijatna korona vrisa, otpornija je na višoj temepreturi i zato nema opuštanja, neopohodno je da se poštuju sve mere kako ne bi došlo do masovnog prenosanja infekcije - rekla je dr Tanja Jovanović za… »
Vesti dana »

"Ovo je pet scenarija za kraj rata u Ukrajini": Samo jedan ne odgovara Putinu
Kurir pre 2 satajoš 40 povezanih

Netanyahu obezbedio odobrenje - Izrael spreman da upadne u Gazu
Bloomberg Adria pre 2 satajoš 41 povezana

(Mapa) Srbija se crveni, RHMZ upalio najviši stepen upozorenja! Temperatura skoro 40 stepeni i tako danima!
Blic pre 2 satajoš 44 povezane

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 45 minutajoš 22 povezane