Povezane vesti

Kristijan spreman da donira Milici bubreg?! Golubović objavio rezultate testiranja i porukom sve ostavio bez teksta (foto)

Kristijan spreman da donira Milici bubreg?! Golubović objavio rezultate testiranja i porukom sve ostavio bez teksta (foto)

Alo 06.07.2021
Uskoro očekujemo nove detalje. Kristijan Golubović se pre nekoliko dana našao u centru skandala, kada je javno obećao da će donirati bubreg Milici Adamović kojoj je neophodan, a potom nestao. Golubović je danas obavio analize krvi, a sada je i… »
Otkriveno zašto je kristijan završio u bolnici! Diskvalifikovani zadrugar nije više mogao da čeka, stižu uskoro rezultati

Otkriveno zašto je kristijan završio u bolnici! Diskvalifikovani zadrugar nije više mogao da čeka, stižu uskoro rezultati

Alo 06.07.2021
Tom prilikom je Kristina napravila fotografiju koju su objavili na njenom Instagramu uz komentar da mu je ona sada medicinska sestra. Kristijan Golubović se pre nekoliko dana našao u centru skandala, kada je javno obećao da će donirati bubreg Milici… »
Kristijanova medicinska sestra! Osvanula prva zajednička fotka van rijalitija, evo šta Kristina radi sa Golubovićem!

Kristijanova medicinska sestra! Osvanula prva zajednička fotka van rijalitija, evo šta Kristina radi sa Golubovićem!

Mondo 06.07.2021
Kristina Spalević i Kristijan Golubović se ne odvajaju posle Zadruge. Kristina Spalević i Kristijan Golubović se ne odvajaju posle Zadruge. Kristina Spalević nedavno je zauvek napustila Zadrugu, a u studiju ju je sačekao njen dečko Kristijan… »
Prva zajednička fotografija kristine i kristijana! Golubović u bolnici, a Spalevićeva poručuje: Ja sam mu medicinska…

Prva zajednička fotografija kristine i kristijana! Golubović u bolnici, a Spalevićeva poručuje: Ja sam mu medicinska…

Alo 06.07.2021
Kristijan Golubović javno je priznao da se neće vratiti svojoj zakonitoj supruzi Ivani, kao i da je započeo život sa Kristinom Spalević. A potvrdu tome sada je dala i Kristina. Spalevićeva je objavila njihovu prvu zajedničku fotografiju nakon što… »

Vesti dana »