Povezane vesti
Konkurs za „jeftine” bicikle od 15. jula
Politika 07.07.2021
Uskoro biciklističko-pešačke ulice sa ograničenjem brzine na 10 kilometara na čas. Gradski konkurs za subvencije za kupovinu bicikala biće raspisan 15. jula, a prvih 2.000 građana koji se budu javili dobiće subvenciju od 5.000 dinara, istakao je… »
Za bicikl 5.000 dinara: Javni gradski konkurs za pomoć pri nabavci dvotočkaša biće objavljen 15. jula
Večernje novosti 07.07.2021
Foto D. Milovanović Reč je o dvotočkašima koji koštaju 25.000 dinara. U narednom periodu očekuje se i raspisivanje tendera za javno-privatno partnerstvo za javne bicikle. Prema rečima zamenika gradonačelnika Gorana Vesića, cilj je da se… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Biciklisti kreću iz Štutgarta, studenti prespavali ispred opštine u Vršcu: Gimnazijalci pozivaju na skup zbog profesora koji su izašli iz blokade
Nova pre 41 minutajoš 1 povezana

Protest studenata u Vršcu: Prenoćili ispred opštine, najavljuju radikalizaciju
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih

Iz Vlade „ispali“ Vučević, Martinović, Vulin, Irena Vujović, Maja Popović, Slavica Đukić Dejanović…Pogledajte kompletan spisak
Nova pre 17 minutajoš 87 povezanih

Vremenska prognoza za Zrenjanin: Pravo proleće – cele nedelje smena kiše, sunca i oblaka! Jutarnje od 9 do 14 dnevne do 25 Vremenska prognoza 14.4.2025. - 20.4.2025.
Volim Zrenjanin pre 2 satajoš 15 povezanih