Povezane vesti
I ovce za novce: Šta sve naši sugrađani daju kao garanciju za obezbeđivanje kredita?
Kamatica 12.07.2021
Prema podacima Agencije za privredne registre, ipak su vozila najčešći predmet zaloge. U prošloj godini su vozila založena u 29,57 odsto slučajeva, od čega poljoprivredna čine 9,63 procenta, a druge vrste vozila 19,94 odsto. U srpski Registar založnog… »
I ovce kao garancija pozajmice: U registru založnih prava 187.171 najrazličitiji predmeti
Večernje novosti 12.07.2021
Foto D. Milovanović U srpskom Registru založnih prava tako se mogu naći krave, ovce, bilbordi, ali i žičare, rod pšenice, umetničke slike. Nedavno je kao jemstvo za pozajmicu stavljeno - vulkansko kamenje iz jednog salona za masažu. Prema podacima… »
Vesti dana »
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada glasova više od Blanuše
Danas pre 1 satjoš 4 povezane
SNSD proglasio pobedu Siniše Karana na ponovljenim izborima u Republici Srpskoj, Dodik čestitao, oglasio se i Blanuša
Blic pre 4 satijoš 2 povezane
(Foto) Simona Manojlović je mis Srbije 2026. Prošlogodišnja misica Aleksandra Rutović joj predala krunu! Uspela sve da očara
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana




