Povezane vesti
Petković: Pokrenućemo temu bezbednosti na dijalogu u Briselu
RTV 13.07.2021
BEOGRAD - Beograd će pokrenuti temu bezbednosti Srba na Kosovu i Metohiji na predstojećem dijalogu u Briselu, najavio je danas direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković i poručio da napadi na Srbe moraju pod hitno da prestanu. Petković je… »
Novi napad na Srbe na Kosovu! Albanci brutalno pretukli Ranka, starac ima modrice i podlive po telu (foto)
Večernje novosti 13.07.2021
Foto: Fejsbuk/Kancelarija za Kosovo i Metohiju Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju dr Petar Petković je zapitao kakav povod može dati starina grupi obesnih huligana. - Poslao sam našeg člana privremenog organa da ga obiđe i odnese mu šta… »
Petković završava posetu Kosovu i Metohiji: Sutra će posetiti Dragicu Gašić i porodicu Borka Mašića
Večernje novosti 12.07.2021
Foto: Tanjug/Tara Radovanović On će zatim, u Vidanju, razgovarati sa jedinom Srpkinjom, povratnicom u Đakovicu, Dragicom Gašić. Nakon razgovora, planirane su izjave za medije. Pored toga, u Donjoj Gušterici, Petković će posetiti domaćinstva Gorana… »
Vesti dana »

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija razmatra prekid udara pred američkim ultimatumom i SAD pojačavaju pritisak
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 35 povezanih

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara, usvojen dnevni red posle koškanja i intervencije policije
RTS pre 27 minutajoš 33 povezane

Milojević nije pao na provokacije poljaka: Nema straha! Ovo je Zvezdinih startnih 11, uz sve dileme!
Kurir pre 1 satjoš 35 povezanih