Povezane vesti
U smrt odveo troje članova porodice Livnjak: Goran Bjelac tvrdi da nije kriv za izazivanje teške nesreće kod Teslića
Blic 14.07.2021
Goran Bjelac (22) iz Teslića, izjasnio se u Osnovnom sudu u Tesliću da nije kriv za izazivanje teške saobraćajne nesreće u kojoj su u avgustu prošle godine nastradali članovi porodice Livnjak. U Osnovnom sudu u Tesliću održano je ročište za izjašnjenje o… »
Bijelac negirao krivicu: Suđenje za nesreću u kojoj je stradala porodica Livnjak
Večernje novosti 14.07.2021
Foto: Avaz Bijelac je krivicu negirao pred sudijom za prethodno saslušanje Osnovnog suda u Tesliću. - Na održanom ročištu optuženi se izjasnio da nije kriv za krivično delo za koje je optužen - rekla je portparol Osnovnog suda u Tesliću Suzana Bajbić… »
Vesti dana »
VAR i senzor bacili Hrvatsku u očaj: Ovo su pravila zbog kojih su "Vatreni" eliminisani! Jedan detalj je presudio da im je poništen gol u poslednjim sekundama
Kurir pre 21 minutajoš 14 povezanih
DS uskoro o odgovornosti članova OO DS Gornjeg Milanovca: Zbog podrške studentima traje kampanja protiv demokrata, tvrdi Milivojević
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Selektor Hrvatske posle surove eliminacije: Tri VAR-a i sva tri protiv nas...
Kurir pre 6 minutajoš 4 povezane
Uhapšene tri osobe zbog nelegalne eksploatacije peska i šljunka u priobalju Drine
Danas pre 4 satijoš 1 povezana



