Povezane vesti

Vučić: Podržavam obaveznu vakcinaciju, ali Ustav to ne dozvoljava

Vučić: Podržavam obaveznu vakcinaciju, ali Ustav to ne dozvoljava

Politika 14.07.2021
PANČEVO – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je on lično pobornik ideje o obaveznoj vakcinaciji za pojedine kategorije stanovništva, što je u Francuskoj pravilo za zdravstvene radnike, ali da u Srbiji tako nešto nije moguće zbog… »
U svetu pola miliona novih slučajeva koronavirusa

U svetu pola miliona novih slučajeva koronavirusa

Politika 14.07.2021
PARIZ – U svetu je od koronavirusa umrla najmanje 4.053.041 osoba a više od 187.779.210 je zaraženo, javila je danas agencija Frans pres novi bilans. U odnosu na juče u svetu je umrlo još 9.748 ljudi a 552.235 je zaraženo. Najviše novih smrtnih… »
Vučić o obaveznoj vakcini: Ali kako da odbranim Ustav…

Vučić o obaveznoj vakcini: Ali kako da odbranim Ustav…

Nova 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio na pitanje novinara da li će Srbija slediti primer nekih evropskih zemalja koje uvode obaveznu vakcinaciju. Kako prenosi portal B92, on je podsetio da je i Nemačka razmišljala da to uradi ali je od toga… »
Obavezna vakcinacija u Srbiji? Vučić se izjasnio …

Obavezna vakcinacija u Srbiji? Vučić se izjasnio …

Pravda 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio na pitanje novinara da li će Srbija slediti primer nekih evropskih zemalja koje uvode obaveznu vakcinaciju. On je podsetio da je i Nemačka razmišljala da to uradi ali je od toga odustala zbog kršenja… »
Brojke rastu, izdvojićemo ponovo novac za vakcinisane! Vučić o obaveznoj vakcini: Ja sam za, ali to nije po Ustavu

Brojke rastu, izdvojićemo ponovo novac za vakcinisane! Vučić o obaveznoj vakcini: Ja sam za, ali to nije po Ustavu

Mondo 14.07.2021
Predsednik Srbije istakao je da trenutno epidemiološka situacija u zemlji nije alarmantna, ali da ponovo raste broj novozaraženih. Predsednik Srbije istakao je da trenutno epidemiološka situacija u zemlji nije alarmantna, ali da ponovo raste broj… »
"Čitave regije su kao crne rupe": Vučić o obaveznoj vakcinaciji: Apsolutni sam pobornik onoga što rade Makron i Micotakis

"Čitave regije su kao crne rupe": Vučić o obaveznoj vakcinaciji: Apsolutni sam pobornik onoga što rade Makron i Micotakis

Blic 14.07.2021
Mi imamo Ustav u kome su nam svi građani ravnopravni, kako ću da kažem građaninu da sme da uđe ili ne uđe u šoping mol ako je vakcinisan ili nije, a znate šta mislim o vakcinaciji, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Poslednih dana… »
Vučić je upravo ispod žita rekao da li će biti obavezne vakcinacije u Srbiji

Vučić je upravo ispod žita rekao da li će biti obavezne vakcinacije u Srbiji

Noizz 14.07.2021
Korona je u laganom porastu u Srbiji, a članovi Kriznog štaba juče su na sednici govorili o tome da je neophodno da se svi građani vakcinišu i da je to jedini način da se pobedi virus. Ali dok svi savetuju, predsednik "ispod žita" otkriva da li će… »
Vučić o obaveznoj imunizaciji: Sutra bih to uradio, ali postoji Ustav - Strašna je odgovornost na onima koji neće da se…

Vučić o obaveznoj imunizaciji: Sutra bih to uradio, ali postoji Ustav - Strašna je odgovornost na onima koji neće da se…

Večernje novosti 14.07.2021
Foto: S. M. J. Na pitanje novinara da li Srbija može da prati Grčku i Francusku koja je odredila obaveznu vakcinaciju za određene kategorije stanovništva, iako se na Exit ulazilo za digitalnim sertifikatom za vakcinaciju, da li to može da se uradi za… »
Vučić o obaveznoj vakcinaciji: Sutra bih to uradio, ali postoji Ustav. Imamo regije kao crne rupe

Vučić o obaveznoj vakcinaciji: Sutra bih to uradio, ali postoji Ustav. Imamo regije kao crne rupe

Telegraf 14.07.2021
Istakao je da je poboljšano stanje poslednjih dana. Srbija ne može da uvede obavezno vakcinisanje jer je to u suprotnosti sa Ustavom, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska ZF fabrike u Pančevu. Na pitanje novinara da li Srbija… »
3.000 dinara za vakcinisane građane nije jedina mera: Srbija razmišlja o ovoj novčanoj stimulaciji

3.000 dinara za vakcinisane građane nije jedina mera: Srbija razmišlja o ovoj novčanoj stimulaciji

Telegraf 14.07.2021
Mera od 3.000 dinara možda neće biti jedina stimulacija. Srbija ne može da uvede obavezno vakcinisanje jer je to u suprotnosti sa Ustavom, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska ZF fabrike u Pančevu. On je na novinarsko… »

Vesti dana »