Povezane vesti

Vulin – budi predsednik svih Srba, Vučić – Aleksandar je veći diktator

Vulin – budi predsednik svih Srba, Vučić – Aleksandar je veći diktator

N1 Info 18.07.2021
Nakon nekoliko iznenadnih skupova Srpske napredne stranke, bez prisustva medija, danas skup povodom rođendana koalicionog partnera Pokreta socijalista uz medijske ekipe. Na 13. godišnjicu stranke stigao je i predsednik države, gde je dobio i poklon… »
Vulin: Od vrhovnog komandanta se odbijaju pretnje i ucene

Vulin: Od vrhovnog komandanta se odbijaju pretnje i ucene

Radio 021 18.07.2021
Aleksandar Vulin izjavio je danas da se od "vrhovnog komandanta odbijaju pretnje i ucene" i da je Srbija "razbila najgore kriminalne bande, bande ubica i oni neće proći nekažnjeno". Predsednik Pokreta socijalista (PS) je, na skupu povodom obeležavanja… »
Predsednik Vučić na danu Pokreta socijalista: Vulin prvi reaguje kada treba zaštititi Srbiju, zbog toga poštujem PS

Predsednik Vučić na danu Pokreta socijalista: Vulin prvi reaguje kada treba zaštititi Srbiju, zbog toga poštujem PS

Večernje novosti 18.07.2021
Foto: Tajug/J.I. - Aleksandar Vulin je proglašen za počasnog građanina Vitine, Leposavića i Zubinog Potoka i Kosovske Mitrovice, ima li danas boljeg i čistijeg dokaza da on svoj posao obavlja časno i dobro, rekao bih da nema. To je odgovor svima… »
Vučić: Vulin i ja smo zajednički uradili mnogo za Srbiju

Vučić: Vulin i ja smo zajednički uradili mnogo za Srbiju

Danas 18.07.2021
Vaš pokret ne vidim kao koalicione partnere, već kao saborce za jaku, modernu i slobodnu Srbiju… Vulin mi je više od koalicionog partnera. To je poručio predsednik Srbije Aleksandar Vučić u današnjem govoru na svečanosti povodom obeležavanja… »
Vulin: „Srpski svet“ naš zadatak, pobeda je samo nastaviti Vučićevu politiku

Vulin: „Srpski svet“ naš zadatak, pobeda je samo nastaviti Vučićevu politiku

N1 Info 18.07.2021
Zadatak ove generacije političara jeste stvaranje srpskog sveta, da objedini Srbe gde god oni budu živeli, rekao je Aleksandar Vulin na skupu obeležavanja 13. godišnjice Pokreta socijalista, kome je prisustvovao i predsednik SNS i Srbije Aleksandar… »
"Neki u SNS su počeli da liče na DS!": Vučić o svojoj stranci

"Neki u SNS su počeli da liče na DS!": Vučić o svojoj stranci

Pravda 18.07.2021
Naredni izbori u martu, aprilu kad god da budu, prekretnica su da li Srbija ide napred ili u prošlost. Ne postoje laki izbori. Laki izbori su samo za one koji gube. Za sve ostale, posebno za one koji pobeđuju su teški - poručio je, između ostalog… »
Pokret socijalista obeležava 13 godina postojanja

Pokret socijalista obeležava 13 godina postojanja

RTK 18.07.2021
Pokret socijalista danas obeležava 13 godina postojanja stranke, a tim povodom održana je konvencija u Beogradu kojoj je prisustvovao lider Pokreta Aleksandar Vulin, članovi te stranke i nemali broj simpatizera i iz drugih gradova Srbije. Konvenciji je… »
Vučić: Zajedno zbog Srbije, izbori će biti prekretnica

Vučić: Zajedno zbog Srbije, izbori će biti prekretnica

RTV 18.07.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić ocenio je danas da su naredni izbori, koji će se održati u martu ili aprilu, biti prekretnica za budućnost Srbije, na kojima će se odlučiti hoće li Srbija ići napred ili u prošlost. Mi… »
"Neki u SNS su počeli da liče na DS": Vučić o svojoj stranci - Voleo bih da se iskreno bore za svoje stavove, da ne postanu…

"Neki u SNS su počeli da liče na DS": Vučić o svojoj stranci - Voleo bih da se iskreno bore za svoje stavove, da ne postanu…

Blic 18.07.2021
Naredni izbori u martu, aprilu kad god da budu, prekretnica su da li Srbija ide napred ili u prošlost. Ne postoje laki izbori. Laki izbori su samo za one koji gube. Za sve ostale, posebno za one koji pobeđuju su teški - poručio je, između ostalog… »
Vučić na svečanosti PS u šumicama: Spaja nas ljubav prema našoj zemlji, srpskom narodu i poštovanje prema našoj državi

Vučić na svečanosti PS u šumicama: Spaja nas ljubav prema našoj zemlji, srpskom narodu i poštovanje prema našoj državi

Kurir 18.07.2021
Predsednik Srpske napredne stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje skupu povodom obeležavanja 13. godišnjice postojanja Pokreta socijalista. - Čast mi što danas kao gost govorim na obležavanju 13. godina Pokreta socijalista, i za… »
Dan pokreta Socijalista Vučić: Vaš pokret ne vidim kao koalicione partnere, već kao saborce za jaku, modernu i slobodnu…

Dan pokreta Socijalista Vučić: Vaš pokret ne vidim kao koalicione partnere, već kao saborce za jaku, modernu i slobodnu…

Večernje novosti 18.07.2021
Foto: D.Milovanović - Vučić je govorio ljudima u lice ono što neko nije smeo da govori ni preko poruka. Vi ste verovali meni, ja sam verovao Vučiću, sad se vidi da smo bili u pravu. Sada se vidi kako smo ojačali Srbiju ekonomskim reformama. Bilo je… »

Vesti dana »