Povezane vesti

Borac protiv rasizma: Zambija odaje počast velikom Đorđu Balaševiću

Borac protiv rasizma: Zambija odaje počast velikom Đorđu Balaševiću

Večernje novosti 19.07.2021
Foto Tanjug/ Foto P. Mitić Aleksa je na društvenim mrežama podelio video, naslovljen "Šta da pričam, ja danas ne znam nikog ko ti je sličan", u kom objašnjava zašto Zambija odaje počast Panonskom mornaru. - Zahvaljujući mom ocu, država Zambija… »
Zambija odaje počast đorđu balaševiću: Panonski mornar dobio vanvremensko priznanje

Zambija odaje počast đorđu balaševiću: Panonski mornar dobio vanvremensko priznanje

Večernje novosti 19.07.2021
Arhiva NJegov sin Aleksa sa svojom suprugom Nikolinom i najbližim saradnicima stigao je na ceremoniju u Lusaku, gde ga je primio gradonačelnik. Mladi umetnik i producent filma "Megdan" prethodno je preuzeo mornasku kapu, kao dar njegovih domaćina. -… »
Aleksa Balašević otišao u afriku: "Država Zambija me je pozvala, ovo je sve zahvaljujući mom ocu Đoletu", oglasila se i…

Aleksa Balašević otišao u afriku: "Država Zambija me je pozvala, ovo je sve zahvaljujući mom ocu Đoletu", oglasila se i…

Blic 19.07.2021
Sin Đorđa Balaševića, Aleksa Balašević, dobio je poziv iz Afrike, odnosno Luksaka, glavnog grada Zambije, da zajedno sa svojom suprugom i najbližim saradnicima prisustvuje ceremoniji u čast pokojnog kantautora. Aleksu tamo čeka prijem kod… »

Vesti dana »