Povezane vesti

Vučić o navodima sa saslušanja Belivuka: U narednim danima pokazaću istinu

Vučić o navodima sa saslušanja Belivuka: U narednim danima pokazaću istinu

Slobodna Evropa 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić negirao je u četvrtak 22. jula da se ikada video, sastajao ili na bilo koji način razgovarao sa članovima kriminalne grupe Veljka Belivuka i da je spreman da o tome govori pred svim nadležnim organima ili čak i… »
Belivukov iskaz: Vučić mi je tražio razne usluge

Belivukov iskaz: Vučić mi je tražio razne usluge

Radio sto plus 22.07.2021
U transkriptu Belivukovog saslušanja do kojeg je došao KRIK navodi se da je rekao da su Vučić i njegovi saradnici od njega tražili da kontroliše da se na Partizanovim tribinama ne skandira protiv predsednika, da zastrašuje one koji su organizovali… »
Kako je Vučić koristio usluge huligana od kojih se sada pere

Kako je Vučić koristio usluge huligana od kojih se sada pere

Nova 22.07.2021
Fotografije i snimci ljudi u civilu koji su tokom julskih protesta tukli okupljene građane, otvorilo je pitanje ko su osobe koje su, umesto policije, sprovodile “red i zakon” na ulicama Beograda. U međuvremenu, iskaz Veljka Belivuka, bivšeg vođe… »
Aleksić: Poligrafski ispitati Vučića, Brnabić i Vulina

Aleksić: Poligrafski ispitati Vučića, Brnabić i Vulina

Danas 22.07.2021
Navodi o kriminalnim vezama predsednika države Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i ministra policije Aleksandra Vulina su posao za istražne organe ali čisto sumnjam da će se oni baviti time s obzirom da je Belivuk bio samo deo organizovane… »
Krik prenosi Belivukov iskaz; Predsednik UST: Belivuk može da ne govori istinu, svedoci ne

Krik prenosi Belivukov iskaz; Predsednik UST: Belivuk može da ne govori istinu, svedoci ne

RTV 22.07.2021
BEOGRAD - Portal KRIK objavio je danas da je Veljko Belivuk, vođa organizovane kriminalne grupe, koja se, između ostalog, tereti za ubistva i trgovinu drogom, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je govorio o svom… »
Belivuk član SNS-a od 2011, direktno za Vučića radio poslednje 4 godine

Belivuk član SNS-a od 2011, direktno za Vučića radio poslednje 4 godine

Luftika 22.07.2021
Veljko Belivuk je član Srpske napredne stranke od 2011. godine, a direktnu saradnju sa Vučićem i drugim vodećim ljudima u stranci ostvario je 2017. godine od kada je aktivno radio za predsednika Srbije. Prema iskazu koji je Belivuk dao tužiocu… »
Potez očajnika? Zašto je Velja Nevolja izabrao političku odbranu, zbog čega je verovatno da će tako sve do izbora i na…

Potez očajnika? Zašto je Velja Nevolja izabrao političku odbranu, zbog čega je verovatno da će tako sve do izbora i na…

Blic 22.07.2021
Slučaj Veljka Belivuka zvanog Velja Nevolja, vođe ozloglašenog kriminalog klana kojem se na teret stavljaju brojni najteži zločini, od danas ima jednu misteriju manje, a to je kako će se Belivuk braniti - politikom. I da će tim "adutom" nastaviti… »
Iskaz velje nevolje: Vučiću sam činio usluge, član sam SNS!

Iskaz velje nevolje: Vučiću sam činio usluge, član sam SNS!

Pravda 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je govorio o svom navodnom odnosu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i drugim ljudima iz… »
Kako je Belivuk smirivao tribinu za Vučića

Kako je Belivuk smirivao tribinu za Vučića

Nova 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje ispričao je između ostalog da su Vučić i njegovi saradnici tražili više usluga, među kojima je i to da kontroliše da se… »
Belivuk tvrdi da mu je Vučić tražio razne usluge - od zastrašivanja demonstranata do Parade ponosa

Belivuk tvrdi da mu je Vučić tražio razne usluge - od zastrašivanja demonstranata do Parade ponosa

Radio 021 22.07.2021
Veljko Belivuk, kriminalac osumnjičen za više brutalnih ubistava, na saslušanju u tužilaštvu negirao je da je ubica, ali je govorio o svom navodnom odnosu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Šef kriminalne grupe govorio je i o navodnom… »
KRIK: “Belivuk u iskazu tvrdio da mu je Vučić tražio brojne usluge…”

KRIK: “Belivuk u iskazu tvrdio da mu je Vučić tražio brojne usluge…”

Nedeljnik 22.07.2021
Prinstcreen/YouTube (Beta) – Šef kriminalne grupe osumnjičene za više brutalnih likvidacija Veljko Belivuk na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je naveo da su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegovi… »
Vučić tražio od Belivuka da zabrani “Vučiću pederu” i da “pomogne” Ani Brnabić i bratu

Vučić tražio od Belivuka da zabrani “Vučiću pederu” i da “pomogne” Ani Brnabić i bratu

Luftika 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija koje zahvaljujući vlastima imamo prilike da gledamo u udarnim televizijskim terminima, na saslušanju u tužilaštvu negirao je da je ubica, ali je potvrdio da je blisko… »
KRIK prenosi iskaz Velje Nevolje: Vučić mi je tražio usluge

KRIK prenosi iskaz Velje Nevolje: Vučić mi je tražio usluge

Nova 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je govorio o svom navodnom odnosu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i drugim ljudima iz… »
KRIK: Belivuk u iskazu naveo da mu je Vučić tražio razne usluge

KRIK: Belivuk u iskazu naveo da mu je Vučić tražio razne usluge

Danas 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je govorio o svom navodnom odnosu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i drugim ljudima iz… »
KRIK: Belivuk u iskazu tvrdio da mu je Vučić tražio razne usluge

KRIK: Belivuk u iskazu tvrdio da mu je Vučić tražio razne usluge

N1 Info 22.07.2021
Veljko Belivuk, šef kriminalne grupe osumnjičen za više brutalnih likvidacija, na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je govorio o svom navodnom odnosu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i drugim ljudima iz… »
Belivukov iskaz: Vučić mi je tražio razne usluge

Belivukov iskaz: Vučić mi je tražio razne usluge

Beta 22.07.2021
Šef kriminalne grupe osumnjičene za više brutalnih likvidacija Veljko Belivuk na saslušanju u tužilaštvu pre dve nedelje negirao je da je ubica, ali je naveo da su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegovi saradnici od njega tražili više… »
Belivuk ispričao tužiocu da je član SNS od 2011. godine

Belivuk ispričao tužiocu da je član SNS od 2011. godine

Nova 22.07.2021
Istraživački portal Krik, objavio je detalje iz transkripta saslušanja Veljka Belivuka, vođe kriminalne bande koja se sumnjiči za brojna brutalna ubistva. Tokom saslušanja, kako navodi KRIK, Belivuk je ispričao tužiocu da je od 2011. godine član… »

Vesti dana »