Povezane vesti

Predsednik Srbije najavio: Za nekoliko dana počinje gradnja fabrike vakcina, kovid bolnica u ns biće završena 1. septembra

Predsednik Srbije najavio: Za nekoliko dana počinje gradnja fabrike vakcina, kovid bolnica u ns biće završena 1. septembra

Kurir 25.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da za nekoliko dana počinje gradnja fabrike vakcina u Srbiji. Vučić je sinoć potvrdio da će 1. septembra biti završena i gradnja nove kovid bolnice u Novom Sadu. Predsednik je rekao da će rast BDP-a u… »
Za pet meseci ćemo preteći Hrvatsku: Predsednik Vučić najavio BDP vredan 51 milijardu evra!

Za pet meseci ćemo preteći Hrvatsku: Predsednik Vučić najavio BDP vredan 51 milijardu evra!

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: Printskrin/TV Pink - Mi ćemo do kraja godine prvi put u svojoj istoriji, od 1941. kada su formilia NDH i kroz republike bivše Jugoslavije, kao Srbija nikada nismo imali BDP koji je mogao u apsolutnim brojevima da se meri sa njihovima - naveo je… »
Od 1. Marta za pola sata do Novog Sada: Predsednik Vučić saopštio važne vesti za građane Srbije

Od 1. Marta za pola sata do Novog Sada: Predsednik Vučić saopštio važne vesti za građane Srbije

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: Printskrin/Pink - Imaćemo više novca i želimo da dodatno podstaknemo potrošnju - da ljudi mogu da troše novac u svojoj zemlji, to su dobre vesti. Gradimo mnogo puteva, zbog toga sam srećan, nikada nismo toliko gradili u istoriji Srbije… »
Vučić o napadima hrvatskih medija na vukana: Zamislite kakav bi to skandal bio da mi komentarišemo kako se zovu deca…

Vučić o napadima hrvatskih medija na vukana: Zamislite kakav bi to skandal bio da mi komentarišemo kako se zovu deca…

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: Printskrin/Pink - Zbog dobrih rezltata Srbije počinju takve kampanje. Nastaviće se sa dalji pritiskom na Srbiju i srpski narod, po pitanju Srebrenice. Kao izgovore za napase koriste Vulinovu sintagmu "srpski svet", u smislu zajedništva i narodnog… »

Vesti dana »