Povezane vesti

Zverev smatra da Đoković ima velike šanse za Zlatni slem: „Lakše ga je pobediti u Tokiju nego na US Openu“!

Zverev smatra da Đoković ima velike šanse za Zlatni slem: „Lakše ga je pobediti u Tokiju nego na US Openu“!

Hot sport 26.07.2021
Miša Zverev, teniski analitičar i brat Aleksandera Zvereva, uveren je da Novak Đoković ima ogromnu šansu za Zlatnin slem. Novak je do sada osvojio tri grend slema u 2021. godini, u Tokiju na Olimpijskim igrama ima dve pobede u singlu i ide ka tom… »
Njegov brat preti Novaku, a on hvali Srbina! Zverev oduševljen Đokovićem: Kad ukombinuje tri stvari postaje nepobediv

Njegov brat preti Novaku, a on hvali Srbina! Zverev oduševljen Đokovićem: Kad ukombinuje tri stvari postaje nepobediv

Mondo 26.07.2021
Miša Zverev ima samo reči hvale na račun Novaka Đokovića, a njegov brat želi da mu "uzme skalp" Miša Zverev ima samo reči hvale na račun Novaka Đokovića, a njegov brat želi da mu "uzme skalp" Dva koraka su napravljena i to bez većih problema… »
Španac samouveren: Mogu da pobedim Novaka

Španac samouveren: Mogu da pobedim Novaka

N1 Info 26.07.2021
Španski teniser Alehandro Davidovič-Fokina pohvalno je govorio o Novaku Đokoviću, pred međusobni duel na Olimpijskim igrama u Tokiju, ali i istakao da Srbin nije nepobediv. Davidovič-Fokina i Đoković sastaju se u trećem kolu turnira u glavnom… »
Zverev objasnio zašto niko nije jači od Novaka Đokovića

Zverev objasnio zašto niko nije jači od Novaka Đokovića

Nova 26.07.2021
Bivši teniser Miša Zverev veruje da Novak Đoković ima sve šanse da osvoji "zlatni slem" do kraja godine. Đoković u trećem kolu turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju igra protiv Alehandra Davidoviča-Fokine. „Novak je morao da odigra svoj… »
Španac samouveren: Mogu da pobedim Novaka

Španac samouveren: Mogu da pobedim Novaka

Vesti online 26.07.2021
Španski teniser Alehandro Davidovič-Fokina pohvalno je govorio o Novaku Đokoviću, pred međusobni duel na Olimpijskim igrama u Tokiju, ali i istakao da Srbin nije nepobediv. Davidovič-Fokina i Đoković sastaju se u trećem kolu turnira u glavnom… »
Novak se Nada osveženju: "Ne bih voleo da dođe tajfun, ali malo kiše i vetra bi pomogli"

Novak se Nada osveženju: "Ne bih voleo da dođe tajfun, ali malo kiše i vetra bi pomogli"

Večernje novosti 26.07.2021
Foto: AP Protiv Nemca Štrufa, u duelu koji je pripao srpskom asu sa 2:0, po setovima 6:4, 6:3, vremenski uslovi bili su nešto povoljniji nego protiv Bolivijca u prvom kolu, ali i dalje su vlažnost i vrućina bile tško podnošljive. Organizatori ovih… »
On čeka Novaka Đokovića: u osmini finala u Tokiju! Roditelji su mu Rusi, otac ima i švedski pasoš, ali on nema dilemu: Ja…

On čeka Novaka Đokovića: u osmini finala u Tokiju! Roditelji su mu Rusi, otac ima i švedski pasoš, ali on nema dilemu: Ja…

Sportal blic 26.07.2021
Najbolji teniser sveta igraće protiv u osmini finala olimpijskog teniskog turnira u Tokiju i prikazao daleko bolju igru nego u prvom meču u Japanu. S druge strane, Španac je odgrao težak meč protiv Džona Milmana iz Australije i savladao ga posle tri… »
Zvanično, Novak i Nina napadaju medalju!

Zvanično, Novak i Nina napadaju medalju!

Sportske.net 26.07.2021
Ako ste uopšte imali dilemu da li će Novak Đoković nastupati i u miks dublu na Olimpijskim igrama u Tokiju, ne treba više da je imate jer je prijavljen i za to takmičenje. On će sa Ninom Stojanović pokušati da stigne do medalje na Olimpijskim… »
Zvanično: Novak igra i miks dubl u Tokiju

Zvanično: Novak igra i miks dubl u Tokiju

Vesti online 26.07.2021
Srbija će imati predstavnike i u teniskom miks dublu na Olimpijskim igrama u Tokiju. Srpski tim činiće najbolji igrač sveta Novak Đoković i 24-godišnja teniserka Nina Stojanović, koji čekaju svoje rivale na startu turnira. Novak je u singlu… »
Novak: Vrućina? Bilo je nesnošljivo! I dalje svi žele sliku

Novak: Vrućina? Bilo je nesnošljivo! I dalje svi žele sliku

N1 Info 26.07.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković nastavlja pohod na jedinu nagradu u teniskom svetu koja mu nedostaje – olimpijsko zlato. Beograđanin je u ponedeljak ujutru bio bolji od Nemca Jana-Lenarda Štrufa udrugom kolu olimpijskog turnira u Tokiju, a… »
Čim se Nole u Tokiju slikao s njenom dvojnicom: Spremna je - Jelena Đoković se oglasila posle skoro dva meseca (foto)

Čim se Nole u Tokiju slikao s njenom dvojnicom: Spremna je - Jelena Đoković se oglasila posle skoro dva meseca (foto)

Večernje novosti 26.07.2021
Foto: K1 printskrin, Instagram/amelmelih Iako je doskora bila veoma aktivna na društvenim mrežama, Jelena Đoković se nije oglašavala na Instagramu od kada je Novak osvojio Rolan Garos. Nole je trenutno na Olimpijskim igrama, pobedio je danas Nemca… »
Novak otkrio šta je bilo ključno za pobedu: Ne mogu da gledam šta rade Medvedev, Cicipas ili Zverev!

Novak otkrio šta je bilo ključno za pobedu: Ne mogu da gledam šta rade Medvedev, Cicipas ili Zverev!

Hot sport 26.07.2021
Plasirao se u osminu finala. Srpski teniser Novak Đoković, nastavio se sa sjajnim partijama i na Olimpijskim igrama. On je u drugom kolu bio bolji od Nemca Jana Lenarda Štrufa sa 2:0, a nakon pobede, Đoković je istakao da je zadovoljan i da zna šta… »
Novak: Zašto da menjam ono što funkcioniše? Samo da padne kiša, dune vetar...

Novak: Zašto da menjam ono što funkcioniše? Samo da padne kiša, dune vetar...

Mozzart sport 26.07.2021
„Želim da pitam, učim, slušam“, ističe Đoković. Nasmejan i raspoložen. Kako drugačije, kad sve ide po planu. Dva meča bez izgubljenog seta dobio je Novak Đoković, stigao do osmine finala olimpijskog turnira i izdanjima u Tokiju razbuktao… »
Novaka ne zanimaju Medvedev, Cicipas i Zverev: Podižem nivo igre, ne gledam daleko!

Novaka ne zanimaju Medvedev, Cicipas i Zverev: Podižem nivo igre, ne gledam daleko!

Kurir 26.07.2021
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, zadovoljan je igrom u drugom kolu Olimpijskih igara i poručio da mu je fokus isključivo na narednom protivniku. "Krucijalni trenutak meča bio je moj brejk u 10. gemu prvog seta. Poveo sam i posle mi je u drugom… »
Ne gledam ja šta rade oni! Novak objasnio svima: Sad mi je samo Fokina u glavi, niko drugi!

Ne gledam ja šta rade oni! Novak objasnio svima: Sad mi je samo Fokina u glavi, niko drugi!

Mondo 26.07.2021
Drugi gledaju žreb, a Đoković ni da baci pogled ko ga čeka... Drugi gledaju žreb, a Đoković ni da baci pogled ko ga čeka... Srpski teniser Novak Đoković lako se plasirao u osminu finala Olimpijskih igara u Tokiju pošto je danas za 75 minuta… »
Đoković morao da razgovara sa organizatorima OI! "Oni su me uveravali da rade na tome, ali videćemo šta će biti"

Đoković morao da razgovara sa organizatorima OI! "Oni su me uveravali da rade na tome, ali videćemo šta će biti"

Sportal blic 26.07.2021
je lagano, u dva seta Naredni rival biće mu Španac Fokina u sredu. Najbolji teniser sveta je u razgovoru sa srpskim novinarima istakao da su uslovi za igru danas bili odlični. - Bila je i dalje vlaga, ali sa odsustvom vrućine. Danas je bilo oblačno… »
"Đokomanija" u Tokiju, a šta Novak kaže na to: Svi ga jure za fotku, a Srbin je jednom rečenicom pokazao da je car!

"Đokomanija" u Tokiju, a šta Novak kaže na to: Svi ga jure za fotku, a Srbin je jednom rečenicom pokazao da je car!

Mondo 26.07.2021
Novak Đoković, najnormalnija velika zvezda u Tokiju. Još jedna potvrda... Novak Đoković, najnormalnija velika zvezda u Tokiju. Još jedna potvrda... Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju… »
Ðokovića čeka protivnik kog je Nadal spremao za Tokio

Ðokovića čeka protivnik kog je Nadal spremao za Tokio

Nova 26.07.2021
"Zadovoljan sam kako sam odigrao, bilo je bolje nego u prvom kolu, posebno sa osnovne linije", rekao je Novak Ðoković posle pobede protiv Nemca Jan-Lenarda Štrufa. Najbolji teniser sveta se drugim trijumfom u Tokiju plasirao u osminu finala Olimpijskih… »
Novak Đoković igra u Tokiju protiv Nemca koji ljubi zgodnu plavušu, a jedna rečenica na njegovom Instagramu privlači…

Novak Đoković igra u Tokiju protiv Nemca koji ljubi zgodnu plavušu, a jedna rečenica na njegovom Instagramu privlači…

Blic 26.07.2021
Olimpijske igre u Tokiju se nastavljaju četvrtim takmičarskim danom, a i ovog ponedeljka, 26. jula, glavna zvezda srpske olimpijske delegacije je Novak Đoković. Đoković danas, u drugom kolu, igra protiv Nemca Jana Lenarda Štrufa. O ovom nemačkom… »

Vesti dana »