Povezane vesti

Pobeđujte za Srbiju

Pobeđujte za Srbiju

Vesti online 27.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i iz dijaspore, učesnike kampa Srbija te zove 2021. Najbolji stručnjaci Sve besplatno Da se više rađa Druženje s Gujonom. On je istakao da u… »
Vučić: U čemu je problem da država da građanima 20 evra kad je 2020. godine dala u komadu 100 evra

Vučić: U čemu je problem da država da građanima 20 evra kad je 2020. godine dala u komadu 100 evra

Novi magazin 27.07.2021
Predsdnik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne vidi u čemu je problem da punoletni građani dobiju pomoć još po 20 evra kad je prošle godine država dala "u komadu" 100 evra. "Stalno se priča da se nešto daje pre izbora. Prošle godine smo… »
Vučić: U čemu je problem da država da još 20 evra, prošli put u komadu dato 100

Vučić: U čemu je problem da država da još 20 evra, prošli put u komadu dato 100

N1 Info 27.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne vidi u čemu je problem da punoletni građani dobiju pomoć još po 20 evra kad je prošle godine država dala "u komadu" 100 evra. „Stalno se priča da se nešto daje pre izbora. Prošle godine… »
Vučić ugostio mlade sportiste: Draga deco, Srbija je vaša otadžbina (video)

Vučić ugostio mlade sportiste: Draga deco, Srbija je vaša otadžbina (video)

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Tanjug A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Foto: Фото: Танјуг POGLEDAJ GALERIJU - Ponosan sam na činjenicu što možemo da ugostimo decu, posetiće sve važne destinacije u Beogradu. Istovremeno, ovo je početak… »
Vučić o ubistvu na tramvajskim šinama: Počinilac se ne kaje, za sebe kaže da je kralj, da je ubio dva kuma

Vučić o ubistvu na tramvajskim šinama: Počinilac se ne kaje, za sebe kaže da je kralj, da je ubio dva kuma

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Tanjug - Koji su ljudi koji su u tome učestvovali, da to možemo da dokažemo u ovom sekundu bili bi uhapšeni, istraga se i dalje vodi. Čim se otkriju novi detalji koji mogu da promene situaciju, ta lica biće uhapšena, a to nije moglo da učini… »
Vučić o ubistvu na tramvajskim šinama: Počinilac se ne kaje, hvalio se rečima: "koji sam ja meni kralj, ubio sam dva kuma"

Vučić o ubistvu na tramvajskim šinama: Počinilac se ne kaje, hvalio se rečima: "koji sam ja meni kralj, ubio sam dva kuma"

Blic 27.07.2021
Što se tiče ubistva na šinama prvi sam u Srbiji javno govorio o tome i to ne zato što sam dobijao službene izveštaje već zato što sam dobijao saznanja od ljudi iz policije koji nisu bili direktno nadležni za to pitanje i zato sam ih postavljao… »
Predsednik Srbije: Sad za tih 20€ kažu to je zbog izbora, a prošle godine smo dali 100! Veće naknade za trudnice i…

Predsednik Srbije: Sad za tih 20€ kažu to je zbog izbora, a prošle godine smo dali 100! Veće naknade za trudnice i…

Kurir 27.07.2021
Kad je reč o državnoj pomoći građanima, tako se podstiču potrošnja i brani privreda, to rade i druge zemlje, kaže Vučić. BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić ugostio je danas mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i… »
Predsednik Vučić: Belivuk nije član SNS, a i da jeste uhapšen je

Predsednik Vučić: Belivuk nije član SNS, a i da jeste uhapšen je

Kurir 27.07.2021
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Veljko Belivuk nije član Srpske napredne stranke, ali i da jeste, kaže, to samo govori u pozitivnom svetlu o SNS, jer je Belivuk uhapšen. "To nije tačno, ali i da jeste, ne razumem... pa mi… »
Vučić: Belivuk nije član SNS, ali i da jeste uhapšen je

Vučić: Belivuk nije član SNS, ali i da jeste uhapšen je

Nova 27.07.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Veljko Belivuk nije član Srpske napredne stranke, ali i da jeste, kaže, to samo govori u pozitivnom svetlu o SNS, jer je Belivuk uhapšen. „To nije tačno, ali i da jeste, ne razumem… Pa mi hapsimo… »
Vučić najavio tri važne nove mere: Biće uvećane novčane naknade za trudnice i porodilje

Vučić najavio tri važne nove mere: Biće uvećane novčane naknade za trudnice i porodilje

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Printscreen/Pink Vučić je rekao da će se finansijske naknade za trudnice i porodilje uvećavati, kao i pitanje zarada trudnica i porodilja. Takođe, ističe da je treća stavka to da treba da se uproste procedure za vantelesnu oplodnju. - Lako se… »
Vučić sa mladim sportistima – Srbija je vaša otadžbina

Vučić sa mladim sportistima – Srbija je vaša otadžbina

RTS 27.07.2021
Predsednik Aleksandar Vučić ugostio je mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i dijaspore, učesnike kampa "Srbija te zove 2021", poručujući im da je je Srbija njihova otadžbina. Na prijemu u Palati Srbija bilo je više od 200… »
Srbija te zove: Predsednik Vučić danas sa mladim sportistima sa KiM i iz Republike Srpske

Srbija te zove: Predsednik Vučić danas sa mladim sportistima sa KiM i iz Republike Srpske

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Tanjug Prijem će biti organizovan u podne u Palati Srbija, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Srbije. Posle susreta predviđeno je obraćanje medijima.… »

Vesti dana »