Povezane vesti

Policija pronašla roditelje dečaka (4): Pijana majka ostavila sina u autobusu, pa policiji prijavila nestanak?!

Policija pronašla roditelje dečaka (4): Pijana majka ostavila sina u autobusu, pa policiji prijavila nestanak?!

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: I. Mitić Vozač na liniji 35L je na okretnici, kada su svi putnici izašli, tokom pregleda vozila ugledao dečaka kako spava na sedištu. Dete je bilo samo, a kako se saznaje, reč je o V. H. starom 4 godine. Vozač je odmah obavestio policiju koja… »
Novi detalji o detetu pronađenom u autobusu Još nisu pronađeni roditelji

Novi detalji o detetu pronađenom u autobusu Još nisu pronađeni roditelji

Alo 28.07.2021
Dete nađeno u autobusu je dobro, brigu o njemu preuzeo je Centar za socijalni rad a za roditeljima se još traga. Vozač autobusa na liniji 35 na okrentici kod beogradskog groblja Lešće pronašao je napušteno dvogodišnje dete u autobusu. Vozač je… »
"Video sam dete kako spava": Vozač koji je pronašao mališana u vozilu kod Lešća otkrio šta se dogodilo (foto/video)

"Video sam dete kako spava": Vozač koji je pronašao mališana u vozilu kod Lešća otkrio šta se dogodilo (foto/video)

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: M. Anđela Za "Novosti" je rekao da je oko 15 časova završio vožnju na okretnici i video napušteno dete kako spava u autobusu. - Primetio sam da dete koje spava, okretao sam se da vidim da li mu je majka tu, nikog nije bilo, alarmirao sam… »
Napušteno dete u autobusu na groblju: Vozač pronašao dvogodišnjaka, od roditelja ni traga!

Napušteno dete u autobusu na groblju: Vozač pronašao dvogodišnjaka, od roditelja ni traga!

Blic 28.07.2021
U beogradskom autobusu na liniji 35L vozač je pronašao dete staro dve godine! Dete je bilo samo, bez pratnje odrasle osobe, potvrđeno je "Blicu". Vozač je, kako saznajmo, pošto su putnici izašli na okretnici autobusa kod groblja Lešće, pregledao… »
Fotografije sa lica mesta: Ovde je pronađen dečak (3) - Niko ne zna zašto je bio sam u autobusu!

Fotografije sa lica mesta: Ovde je pronađen dečak (3) - Niko ne zna zašto je bio sam u autobusu!

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: M. Anđela Mališan je spavao na sedištu i pošto su svi putnici izašli iz vozila. Vozač je, pošto su putnici izašli na okretnici autobusa kod groblja Lešće, pregledao svoje vozilo i tada ugledao dete. Dečak je bio samo, bez pratnje odrasle… »

Vesti dana »