Povezane vesti
Plenković: Hrvatska i Kosovo u nesrećama deluju zajedno
Nova 31.07.2021
Hrvatski premijer Andrej Plenković poručio je u intervjuu za kosovsko-albanski portal Albanian Post, da Hrvatska i Kosovo u nesrećama deluju zajedno, što je pokazala i prošlonedeljna saobraćajna nesreća kod Slavonskog Broda, u kojoj je poginulo deset… »
Plenković o saradnji sa lažnom državom Kosovom: Premijer Hrvatske podsetio na sraman potez Zagreba protiv Srbije
Večernje novosti 31.07.2021
Foto: EPA - U nesrećama i stojimo i delujemo zajedno. To smo pokazali, ne samo u ovoj neprilici, već i u ranijim kriznim situacijama i opasnostima u proteklih trideset godina - kazao je Plenković. - Hrvatska i (tzv.) Kosovo imaju kvalitetne bilateralne… »
Vesti dana »

"Blic" saznaje: Određen pritvor za Momirovića, Vesića i još 11 osoba
Blic pre 20 minutajoš 79 povezanih

Maloletna deca u bolnici zbog trovanja na seoskoj slavi: Katastrofa kod Vranja, 20 osoba ima simptome
Mondo pre 5 satijoš 28 povezanih

Partizan se oglasio zbog Zvezdine pesme sa razglasa: „Podnećemo tužbu protiv odgovornog“
Nova pre 39 minutajoš 32 povezane

Grci otkrili plan Novaka Đokovića: "Seli turnir u Atinu, Evroliga je već kontaktirana"
Mondo pre 1 satjoš 11 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog intenzivnih pljuskova, grada i jakog vetra u zapadnim i centralnim krajevima
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 53 povezane