Povezane vesti

Ko sve danas vozi? Bahati snimak sa Vračara šokirao Beograđane (video)

Ko sve danas vozi? Bahati snimak sa Vračara šokirao Beograđane (video)

Večernje novosti 31.07.2021
Foto: Instagram printskrin Prekoračenje brzine, kršenje saobraćajnih propisa, udaranje u kontejnere, stubiće, nasilnička vožnja... Objava koju deli MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad) U ovom slučaju pešak je sačekao da se vozač isparkira u rikverc, a… »
"Pa žurilo se čoveku" Bahati vozač napravio haos usred Beograda: Izbegao kontejner, dočekali ga stubovi i vozilo iz…

"Pa žurilo se čoveku" Bahati vozač napravio haos usred Beograda: Izbegao kontejner, dočekali ga stubovi i vozilo iz…

Blic 31.07.2021
Snimak sinoćne bahate vožnje u ulici Grčića Milenka u Beogradu, koji je osvanuo na društvenim mrežama, privukao je pažnju velikog broja korisnika, usled haosa koji je vozač izazvao. Vraćajući se unazad u raskrsnicu, vozač sa snimka najpre je… »
Sve je pokosio, pa dao gas: Novi šokantan snimak divljačke vožnje u Beogradu (video)

Sve je pokosio, pa dao gas: Novi šokantan snimak divljačke vožnje u Beogradu (video)

Večernje novosti 30.07.2021
Foto: Instagram/mojbeograd_rezerva Kako se vidi na snimku koji je objavljen na instagram stranici "Moj Beograd", vozač se iz poprečne ulice izvukao u rikverc, jedva zaobišao pešaka, a onda pokosio stubiće koji dele trotoar od kolovza. A post shared… »

Vesti dana »