Povezane vesti
Avgust će biti vreo u celoj Evropi: U nekim zemljama do 47 stepeni - Ovo je detaljna vremenska prognoza
Večernje novosti 02.08.2021
Novosti Dok je jul bio vreo širom južnog i jugoistočnog dela evropskog kontinenta, mesec se završio sa ekstremnom vrućinom protekle nedelje i tokom vikenda. Najgora vrućina bila je širom južne Italije, Grčke i Turske, kao i u Albaniji, Severnoj… »
Ekstremne temperature tek stižu Toplotna kupola nad Evropom ni prvi dani avgusta neće doneti osveženje
Kurir 02.08.2021
Rekordne temperature prelaze i do 12 stepeni Celzijusovih od uobičajenih za avgust. Očekuje se da će naredni dani biti najtopliji u godini za celu Evropu, posebno jug i jugoistok. Najintenzivniji toplotni talas godine pogodio je jugoistočnu Europu, sa… »
Vesti dana »

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 51 minutajoš 42 povezane

"Sreća pa narod ne pati od političke demencije, dobro mu je poznat vaskrsli Obradović" Vučević o propalom kandidatu za gradonačelnika: "Opet bi da slaže, ali pamti Srbija!"
Dnevnik pre 51 minutajoš 15 povezanih

Zvučno oružje ili zvučnik: „Kao da neko nosi kalašnjikov i kaže da se njime češe gde ne može da dohvati“
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih

Haos u Pančevu: Građani pokušavaju da uđu na sednicu Skupštine, guraju se s policijom FOTO
Nova pre 1 satjoš 14 povezanih

Letnje računanje vremena počinje 30. marta u 2 sata iza ponoći pomeranjem kazaljki za sat unapred
Beta pre 1 satjoš 21 povezana