Повезане вести

Ник Кирјос: Наоми Осака? Мени је било 20 пута горе

Ник Кирјос: Наоми Осака? Мени је било 20 пута горе

Вечерње новости 04.08.2021
ФОТО: АП/Тањуг Кирјос наводи да се свакодневном борио са мржњом према њему и расизмом. Ник је рекао да је њему било 20 пута горе него Наоми Осаки, која се недавно повукла са Ролан Гароса и пропустила Вимблдон због менталних… »

Вести дана »