Povezane vesti

Đoković: Vratiću se još jači za Pariz

Đoković: Vratiću se još jači za Pariz

Novi magazin 04.08.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da mu je bila velika čast da predstavlja Srbiju u Tokiju i da će biti još jači za Olimpijske igre u Parizu. "Velika je čast bila predstavljati Srbiju. Žao mi je što se ono posebno iskustvo nije… »
Oglasio se Đoković i poslao emotivnu poruku Nini i svima u Srbiji

Oglasio se Đoković i poslao emotivnu poruku Nini i svima u Srbiji

Nova 04.08.2021
Novak Đoković je završio učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju bez medalje, što je srpskom teniseru teško palo. On se nije oglašavao posle zvanične konferencije koju je imao nakon poraza u meču za bronzu u singlu i predatog meča u mešovitom… »
Ako ste sumnjali u Novaka

Ako ste sumnjali u Novaka

Sportske.net 04.08.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković neslavno je završio učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju, ali je u oproštajnoj poruci iz Japana, poručio da će učestvovati na najvećem sportskom nadmetanju u Parizu 2024. godine. Đoković je sa dva poraza… »
Javio se i Đoković: Novak odmah prokomentarisao Nininu izjavu o neosvajanju bronze na OI i poslao snažnu poruku!

Javio se i Đoković: Novak odmah prokomentarisao Nininu izjavu o neosvajanju bronze na OI i poslao snažnu poruku!

Hot sport 04.08.2021
Javio se i prvi reket sveta… Nakon što je mlada teniserka Nina Stojanović prvi put javno komentarisala nastup na Olimpijskim igrama, putem društvenih mreža, sada se na isti način oglasio i Novak Đoković. Mlada teniserka je navela da samo ona zna… »
Srbija ima prvog putnika na sledeće Igre – Novak: Vratiću se za tri godine u Pariz još jači

Srbija ima prvog putnika na sledeće Igre – Novak: Vratiću se za tri godine u Pariz još jači

Mozzart sport 04.08.2021
„Žao mi je što se ovo iskustvo nije završilo jednom od medalja“, kaže najbolji teniser sveta. Može Srbija već sad da računa da ima jednog sigurnog putnika na Olimpijske igre 2024. godine u Parizu! I to ne bilo kojeg, već najboljeg tenisera… »
Oglasio se Đoković prvi put nakon poraza: Novak poslao moćnu poruku naciji i dao obećanje Srbiji! Foto

Oglasio se Đoković prvi put nakon poraza: Novak poslao moćnu poruku naciji i dao obećanje Srbiji! Foto

Kurir 04.08.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da osvoji toliko željenu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Đokoviću je teško pala eliminacija sa Olimpijskih igara, a sada se prvi put oglasio nakon povratka iz Tokija. View this post on… »
"Žao mi je": Novak Đoković se konačno oglasio nakon odlaska iz Tokija, a svojim rečima je Srbiju ostavio bez teksta

"Žao mi je": Novak Đoković se konačno oglasio nakon odlaska iz Tokija, a svojim rečima je Srbiju ostavio bez teksta

Sportal blic 04.08.2021
Nakon što se oglasila prvi put nakon završetka takmičenja na , uradio je to i . Najbolji teniser sveta je najpre prokomentarisao , a potom i na svom profilu napisao nešto više. Zbog iscrpljenosti je Đoković rešio da se povuče sa Igara pred meč… »
Novak Đoković se oglasio Prvi put posle Tokija rekao šta mu je na duši!

Novak Đoković se oglasio Prvi put posle Tokija rekao šta mu je na duši!

Alo 04.08.2021
Novak Đoković je odustao od meča za bronzu u miksu na Olimpijskim igrama zbog povrede. Četiri meča i četiri šanse je imao je Novak Đoković za bar jednu medalju u Tokiju. Na kraju je ostao bez olimpijskog odličja posle tri poraza i odustajanja od… »
Prvi put od novakove povrede! Oglasila se Nina Stojanović: Samo ja znam kako sam se osećala

Prvi put od novakove povrede! Oglasila se Nina Stojanović: Samo ja znam kako sam se osećala

Kurir 04.08.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović nastupala je na Olimpijskim igrama u Tokiju zajedno sa Novakom Đokovićem u konkurenciji mešovitih parova, ali se srpski dubl nisu borili za bronzanu medalju jer Đoković nije mogao da nastupi u meču za treće mesto… »
Novaka nikako da prođe… „Srećno našima, navijamo“

Novaka nikako da prođe… „Srećno našima, navijamo“

N1 Info 04.08.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković još jednom se osvrnuo na učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju, na kojima nije uspeo da ostvari cilj i konačno osvoji zlatnu medalju. Srbin je nakon poraza u polufinalnom duelu od Aleksandera Zvereva, u borbi za… »
Vratiću se još jači! U svom srcu znam... Novak Đoković se prvi put oglasio posle Tokija!

Vratiću se još jači! U svom srcu znam... Novak Đoković se prvi put oglasio posle Tokija!

Mondo 04.08.2021
Novak Đoković poslao poruku naciji. Novak Đoković poslao poruku naciji. Novak Đoković završio je Olimpijske igre vidno emotivno i fizički slomljen. Posle poraza u meču za bronzu protiv Pabla Karenja Buste, Nole zbog povreda nije mogao da nastupi… »
"Igrala sam s najboljim svih vremena": Nina Stojanović presrećna što je imala priliku da sa Đokovićem brani boje Srbije na…

"Igrala sam s najboljim svih vremena": Nina Stojanović presrećna što je imala priliku da sa Đokovićem brani boje Srbije na…

Večernje novosti 04.08.2021
FOTO: AP/Tanjug Ona je u pojedinačnoj konkurenciji zaustavljena u drugom kolu od Grkinje Marije Sakari, dok je u paru sa svetskim brojem jedan Novakom Đokovićem stigla do meča za bronzu, ali nažaost njih dvoje nisu mogli da se bore za odličje… »
Konačno se oglasila nina Stojanović Evo šta kaže o Novaku i odustajanju!

Konačno se oglasila nina Stojanović Evo šta kaže o Novaku i odustajanju!

Alo 04.08.2021
Novak Đoković je odustao od meča za bronzu u miksu na Olimpijskim igrama zbog povrede. Četiri meča i četiri šanse je imao je Novak Đoković za bar jednu medalju u Tokiju. Na kraju je ostao bez olimpijskog odličja posle tri poraza i odustajanja od… »

Vesti dana »