Povezane vesti
Vulin zabrinut zbog požara u Pčinjskom okrugu, sumnja da su neki podmetnuti
Jugmedia 06.08.2021
Ministar policije Aleksandar Vulin istakao je danas da je veoma zabrinut za Pčinjski okrug koji će sutra posetiti, jer je u tom okrugu u kratkom roku izbio veliki broj požara na potpuno različitim lokacijama. „Ja ću sutra otići zajedno sa gospodinom… »
Požari u Srbiji: Ministar Vulin zabrinut za Pčinjski okrug
Večernje novosti 06.08.2021
Foto: MUP - Ja ću sutra otići zajedno sa gospodinom Čaušićem, koji je zadužen za Sektor za vanredne situacije u Ministarstvu unutrašnjih poslova u Pčinjski okrug, da vidimo šta se tamo dešava, da razgovaramo i sa policijom, i sa lokalnom samoupravom i sa… »
Vesti dana »

RHMZ najavio nove pljuskove u naredna dva sata, a evo šta se danas očekuje u Beogradu
Nova pre 1 satjoš 24 povezane

Times of Israel: Srbija zemlja koja stoji iza ugovora o oružju sa izraelskim Elbitom vrednog 1,64 milijarde dolara
Danas pre 1 satjoš 10 povezanih

Zelenski stigao u Vašington, tvrdi da želi da okonča rat brzo, ali trajnim mirom
Beta pre 57 minutajoš 62 povezane

Danas prvi sastanak pregovaračkog tima za minimalac za 2026, Vlada predlaže povećanje minimalne cene rada na 550 evra mesečno
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 19 povezanih