Povezane vesti

Tvitovi dana - Srbija slavi Jovanino zlato na svoj način /TVITOVI/

Tvitovi dana - Srbija slavi Jovanino zlato na svoj način /TVITOVI/

Sportske.net 06.08.2021
Jovana Preković je danas Srbiju obradovala medaljom po ko zna koji put, a prvom na Olimpijskim igrama. Ona je posle dva evropska i jednog svetskog, našoj zemlji donela i olimpijsko zlato, drugo ove godine u Tokiju. Posle pobede vaterpolista i plasmana u… »
Filipova bomba za Finale! Kada je bilo najteže Filipović je dao golčinu i srušio Špance video

Filipova bomba za Finale! Kada je bilo najteže Filipović je dao golčinu i srušio Špance video

Kurir 06.08.2021
Vaterpolo reprezentaciaja Srbije plasirala sde u finale Olimpijskih igara, pošto je posle drame i preokreta savladala Španiju 10:9 golom kapitena Filipa Filipovića. Levicom je " probušio" španskog čuvara mreže Lopeza Pineda, za delirijum srpskih… »
“Ne treba se igrati sa srpskim inatom, ne isplati se ta rabota”

“Ne treba se igrati sa srpskim inatom, ne isplati se ta rabota”

Vesti online 06.08.2021
Ne treba se igrati sa srpskim inatom, pokazalo se mnogo puta kako to ispadne, videli ste kako je bilo u tenisu sa Novakom. Ne isplati se ta rabota, rekao je kapiten srpskih vaterpolista Filip Filipović posle pobede protiv Španije (10:9) i plasmana u… »
‘Ne treba se igrati sa srpskim inatom’: Filipovićeve reči odzvanjaju planetom – kapiten otvorio dušu nakon drame!

‘Ne treba se igrati sa srpskim inatom’: Filipovićeve reči odzvanjaju planetom – kapiten otvorio dušu nakon drame!

Hot sport 06.08.2021
Proslavljeni vaterpolista otvorio dušu nakon velike drame. Vaterpolisti Srbije su po ko zna koji put oduševili čitavu naciju. Naši delfini imaće priliku da se bore za zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, nakon što su u polufinalu pobedili… »
Sudije ga isključile, pa dramu Srbije gledao sa klupe: Ne može bolji scenario od ovog, u finale idemo s osmehom!

Sudije ga isključile, pa dramu Srbije gledao sa klupe: Ne može bolji scenario od ovog, u finale idemo s osmehom!

Mondo 06.08.2021
Andrija Prlainović je neverovatnu završnicu u polufinalu Olimpijskih igara morao da gleda sa strane, u nemogućnosti da pomogne saigračima. Andrija Prlainović je neverovatnu završnicu u polufinalu Olimpijskih igara morao da gleda sa strane, u… »
Prlainović: Velika pobeda za nas, idemo s osmehom u finale

Prlainović: Velika pobeda za nas, idemo s osmehom u finale

Novi magazin 06.08.2021
Srpski vaterpolista Andrija Prlainović izjavio je danas, nakon plasmana u finale Olimpijskih igara u Tokiju, da su ostali pribrani, verovali u sebe i na kraju ostvarili veliku pobedu protiv Španije zbog koje s osmehom idu u finale. "Hvala Bogu i momcima… »
Dušan Mandić suze ronio Dao najemotivniju izjavu Igara: Protiv sudija! Protiv svih! (video)

Dušan Mandić suze ronio Dao najemotivniju izjavu Igara: Protiv sudija! Protiv svih! (video)

Alo 06.08.2021
Srbija je u polufinalu Olimpijskih igara posle velike drame pobedila Španiju 10:9. Loš dan, loš početak, stegnuta ruka, a ni sudije, koje su rivalima poklonile nepostojeći gol u poslednjoj četvrtini kada se sve lomilo, nisu uspele da slome… »
Emotivni Mandić: Ima Boga, mi smo najjači! (VIDEO)

Emotivni Mandić: Ima Boga, mi smo najjači! (VIDEO)

Vesti online 06.08.2021
Srpski vaterpolista Dušan Mandić bio je veoma emotivan posle pobede nad Španijom u polufinalu Olimpijskih igara. Vaterpolisti Srbije su u Tokiju došli do finala preko Španaca i imaće šansu da brane zlato osvojeno od pre pet godina. Ekipa Dejana… »
Mandićeve reči lede krv u žilama: Protiv sudija, protiv svih, ima Boga! (video)

Mandićeve reči lede krv u žilama: Protiv sudija, protiv svih, ima Boga! (video)

Mozzart sport 06.08.2021
"Mi smo najbolji, mi smo najjači i idemo u finale", kaže emotivni srpski vaterpolista. Odbojkašice su danas plakale zbog poraza, vaterpolisti su nešto kasnije sa suzama radosnicama slavili pobedu. Veliki emotivni naboj preplavio je srpske sportiste u… »
Ima boga! Protiv sudija, mi idemo u finale: Dušan Mandić u suzama, krstio se pred kamerom - bog sve vidi! (video)

Ima boga! Protiv sudija, mi idemo u finale: Dušan Mandić u suzama, krstio se pred kamerom - bog sve vidi! (video)

Mondo 06.08.2021
Vaterpolista Srbije Dušan Mandić bio je vrlo emotivan posle pobede u polufinalu Olimpijskih igara protiv Španije. Vaterpolista Srbije Dušan Mandić bio je vrlo emotivan posle pobede u polufinalu Olimpijskih igara protiv Španije. Vaterpolisti Srbije… »
Najemotivnija srpska izjava iz Tokija: Protiv sudija, protiv svih VIDEO

Najemotivnija srpska izjava iz Tokija: Protiv sudija, protiv svih VIDEO

Nova 06.08.2021
Vaterpolisti Srbije pobedili su Španiju sa 10:9 u polufinalu Olimpijskih igara i imaće priliku da Srbiji donesu treće zlato iz Tokija, a Dušan Mandić imao je veoma emotivnu reakciju posle trijumfa. Meč je bio turbulentan, Španci su vodili većim… »
Ima Boga! Protiv sudija i svih! Heroj Srbije Dušan Mandić u suzama posle antologijskog preokreta protiv Španije (video)

Ima Boga! Protiv sudija i svih! Heroj Srbije Dušan Mandić u suzama posle antologijskog preokreta protiv Španije (video)

Kurir 06.08.2021
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u spektakularnom meču savladala Španiju i plasirala se u finale Olimpijskih igara u Tokiju. Nestvaran meč, neverovatan preokret i završnica za anale i istoriju! Srbija je u ovom meču bila bolja i od sjajnog… »
Mandićeva emocija koja obilazi Srbiju: "Protiv sudija, protiv svih, ima boga!"

Mandićeva emocija koja obilazi Srbiju: "Protiv sudija, protiv svih, ima boga!"

Sportske.net 06.08.2021
Srpski vaterpolista Dušan Mandić bio je izuzetno emotivan nakon pobede naše reprezentacije nad Španijom u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju. Fenomenalnim pogotkom Filipa Filipovića 26 sekundi pre kraja susreta, "delfini" su preokrenuli i pobedili… »
Eksplozija - Mandić u suzama viče: Ima Boga, sami protiv sudija, protiv svih... Mi smo najbolji! (video)

Eksplozija - Mandić u suzama viče: Ima Boga, sami protiv sudija, protiv svih... Mi smo najbolji! (video)

Večernje novosti 06.08.2021
Foto: RTS printskrin Naši vaterpolisti su na startu vodili sa 2:0, a od tada su Španci imali prednost sve do poslednjeg minuta kada je kapiten Filip Filipović postigao fantastičan gol za konačnih 10:9. Foto: RTS printskrin Koliko je napet i emotivan… »
Emotivni Dušan Mandić poslao jasnu poruku nakon pobede: ‘Ima Boga! Protiv sudija, protiv svih, mi smo najjači’ (video)

Emotivni Dušan Mandić poslao jasnu poruku nakon pobede: ‘Ima Boga! Protiv sudija, protiv svih, mi smo najjači’ (video)

Hot sport 06.08.2021
Vaterpolo reprezentacija Srbije se plasirala u veliko finale! Izabranici selektora Dejana Savića su ponovo obradovali celu naciju! Naši reprezentativci su u polufinalu Olimpijskih igara u vaterpolu savladali nacionalni tim Španije. Srbija je do… »
"Ima Boga, protiv sudija, protiv: Svih!" Mandićeva jaka izjava kroz suze, Tokio odzvanja od reči srpskog vaterpoliste u…

"Ima Boga, protiv sudija, protiv: Svih!" Mandićeva jaka izjava kroz suze, Tokio odzvanja od reči srpskog vaterpoliste u…

Sportal blic 06.08.2021
su osvojili medalju na plasmanom u finale gde će se boriti za zlato što je vrlo emotivno podneo . To će biti poslednja utakmica istorijske generacije, najboljeg vaterpolo tima ikada, mada će Mandić nastaviti da se takmiči za Srbiju - mnogi neće… »

Vesti dana »