Povezane vesti
Kardiolog objasnio ko je u najvećem riziku od tihog srčanog udara: Srbi prave veliku grešku sa lekovima za pritisak!
Alo 09.08.2021
Najčešći je kod dijabetičara jer oni imaju oštećenje nervnih završetaka za bol, i oni neće osetiti da imaju problem. Kardiolog bolnice "Sveti Sava" dr Dejan Munjiza ukazao je na pogubno dejstvu vrućine na srce, i objasnio šta je neophodno uraditi jer je… »
Srbi prave opasnu grešku s lekovima za pritisak! Kardiolog objasnio i ko je u najvećem riziku od tihog srčanog udara!
Mondo 09.08.2021
Tihi infarkt može da pogodi bilo koga, ali jedna grupa je u posebnom riziku. Kardiolog objasnio sve! Tihi infarkt može da pogodi bilo koga, ali jedna grupa je u posebnom riziku. Kardiolog objasnio sve! Kardiolog specijalne bolnice za cerebrovaskularne… »
Vesti dana »

1. novembar u Novom Sadu: “Najveći komemorativni skup, a ne srpski Majdan”
Luftika pre 5 minutajoš 22 povezane

Hoće li blokada saobraćajnica postati krivično delo za koje je predviđena zatvorska kazna?
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Evropske demokrate kritikovale ophođenje vlasti Srbije prema uhapšenom studentu Bogdanu Jovičiću koji se tretira kao „opasni kriminalac“
Danas pre 15 minutajoš 8 povezanih

"Bio je rođak Baneta Ivanovića i oduševljavao je Francusku": Ovako se čuveni L'ekip oprostio od Dejana Milovanovića
Mondo pre 49 minutajoš 24 povezane