Povezane vesti

"Tada sam: Potonuo!" Lionel Mesi za BBC otkrio detalje porodične drame zbog prelaska u PSŽ: "Supruga i ja smo plakali, nismo…

"Tada sam: Potonuo!" Lionel Mesi za BBC otkrio detalje porodične drame zbog prelaska u PSŽ: "Supruga i ja smo plakali, nismo…

Sportal blic 12.08.2021
, novi fudbaler Pari Sen Žermena, otkrio je da je bio potpuno slomljen po saznanju da neće nastaviti karijeru u Barseloni. Njegov otac Horhe, koji je prethodno imao razgovor sa predsednikom Barselone Đoanom Laportom, došao da mu to lično saopšti. -… »
Mesi opet o odlasku iz Barselone: Antonela i ja smo plakali, nismo znali šta deci da kažemo

Mesi opet o odlasku iz Barselone: Antonela i ja smo plakali, nismo znali šta deci da kažemo

Večernje novosti 12.08.2021
Foto: EPA Mesi kaže da je plakao zajedno sa suprugom Antonelom kada mu je otac saopštio da mora da napusti klub. Barselona je saopštila da Mesi neće nastaviti karijeru u tom klubu zbog toga što pravila La Lige ne dozvoljavaju da on potpiše novi… »
Mesi: Posle Barsinog saopštenja nismo imali ništa…

Mesi: Posle Barsinog saopštenja nismo imali ništa…

N1 Info 12.08.2021
Odmah po potpisivanju ugovora sa Pari sen Žermenom i posle promocije Leo Mesi je pričao za BBC o tome kako su izgledali dani kada je bilo jasno da je završio saradnju sa Barselonom. Mesi kaže da je plakao zajedno sa suprugom Antonelom kada mu je otac… »
Lionel Mesi otkrio detalje rastanka sa barselonom: ‘Plakali smo, bilo je teško!’

Lionel Mesi otkrio detalje rastanka sa barselonom: ‘Plakali smo, bilo je teško!’

Hot sport 12.08.2021
Iskren je legendarni argentinac! Lionel Mesi i njegov prelazak u redove Pari Sen Žermena definitivno su glavna tema ovog leta u svetu fudbala. Nakon dugo godina promenio je sredinu, što apsolutno niko nije očekivao. ‘Rekao mi je da ne mogu da… »
Mesi: "Posle Barselonine izjave plakali smo, nismo imali ništa"

Mesi: "Posle Barselonine izjave plakali smo, nismo imali ništa"

Sportske.net 12.08.2021
Lionel Mesi je po potpisivanju ugovora i predstavljanja u PSŽ-u, govorio za "Bi-Bi-Si" o momentu kada je shvatio da više neće biti fudbaler Barselone. Njemu je ove vesti preneo otac Horhe, koji je sa klubom pregovarao o budućnosti fudbalera. "Rekao mi… »

Vesti dana »