"Тада сам: Потонуо!" Лионел Меси за ББЦ открио детаље породичне драме због преласка у ПСЖ: "Супруга и ја смо плакали, нисмо знали како да им кажемо, у децембру смо деци рекли да остајемо у Барселони!"
Спортал блиц 12.08.2021 | Др. П.

, нови фудбалер Пари Сен Жермена, открио је да је био потпуно сломљен по сазнању да неће наставити каријеру у Барселони.
Његов отац Хорхе, који је претходно имао разговор са председником Барселоне Ђоаном Лапортом, дошао да му то лично саопшти. - Тата је дошао кући. Био је са Ђоаном целог јутра. Чим је дошао, рекао ми је за вест и у том моменту сам баш потонуо. Онда сам се припремио да све то саопштим жени. Плакали смо, а после смо морали да кажемо и деци - испричао је Меси за ББЦ. Он је рекао да је то био најтежи део посла: - Супруга и ја смо се осећали ужасно, бодрили смо једно