Povezane vesti

Siniša Kovačević: Lično sam video Veljka Belivuka u Predsedništvu; Vučić: To je sigurno vic

Siniša Kovačević: Lično sam video Veljka Belivuka u Predsedništvu; Vučić: To je sigurno vic

Radio 021 14.08.2021
Dramski pisac i potpredsednik Narodne stranke Siniša Kovačević rekao je da je jednom prilikom lično video Veljka Belivuka na terasi Predsedništva Srbije. Kovačević je u emisiji "Bez ustručavanja" izjavio da je lično video kako Veljko Belivuk sedi… »
Vučić o skandiranju na utakmici: "Što viču protiv mene, to je najmanji problem, na to sam navikao..."

Vučić o skandiranju na utakmici: "Što viču protiv mene, to je najmanji problem, na to sam navikao..."

Blic 14.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je već postalo smešno i tragikomično to što neko smatra da je on naredio da na istoj utakmici isti ljudi skandiraju Ratku Mladiću kao i da uzvikuju parole protiv njega. -Video sam i Šuljagića… »
"To mora da je vic": Vučić o tvrdnjama da je viđen kako na terasi Predsedništva razgovara s Veljom Nevoljom

"To mora da je vic": Vučić o tvrdnjama da je viđen kako na terasi Predsedništva razgovara s Veljom Nevoljom

Blic 14.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da u Predsedništvo Srbije niko ne može da uđe a da se to ne zabeleži i da zato smatra da je u pitanju "šala i vic" tvrdnja da je on viđen sa Veljkom Belivukom na terasi te zgrade. - Ne mislim… »
Vučić: To da je Belivuk bio u Predsedništvu je sigurno vic

Vučić: To da je Belivuk bio u Predsedništvu je sigurno vic

Nova 14.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da u Predsedništvo Srbije niko ne može da uđe a da se to ne zabeleži i da zato smatra da je u pitanju šala i vic tvrdnja da je on viđen sa Veljkom Belivukom na terasi te zgrade. „Ne mislim… »
Nisu oni ni mislili da govore istinu: Predsednik Vučić odgovorio na lažne optužbe da je viđen sa Belivukom

Nisu oni ni mislili da govore istinu: Predsednik Vučić odgovorio na lažne optužbe da je viđen sa Belivukom

Večernje novosti 14.08.2021
Foto: Printskrin/TV Pink – To je već postalo pomalo smešno, tragikomično, video sam Suljagića iz Srebrenice koji kaže da je Vučić naredio da viču “Ratku Mladiću”, ali istim tim naredio da viču “Vučiću pederu”. Ko može u to da… »
"Video sam Belivuka kod Vučića na terasi" (video)

"Video sam Belivuka kod Vučića na terasi" (video)

Pravda 14.08.2021
Niko ne pita predsednika ove države kad se pojavi negde "čekajte predsedniče, kako je to moguće da ste vi sada do te mere kivni na Belivuka, a do juče vam je on rasturao demonstracije koje su protiv vas". Kako je to moguće? Šta se tu preko noći… »
Siniša Kovačević: Lično sam video Velju Nevolju kod Vučića

Siniša Kovačević: Lično sam video Velju Nevolju kod Vučića

Nova 14.08.2021
Reditelj i potpredsednik Narodne stranke Siniša Kovačević rekao je da je jednom prilikom lično video Veljka Belivuka na terasi Predsedništva Srbije. Siniša Kovačević je prilikom gostovanja u emisiji „Bez ustručavanja“ rekao je da je lično… »

Vesti dana »