Povezane vesti

Pogledajte majstoriju sjajnog Francuza: Dukure oduševio navijače! (video)

Pogledajte majstoriju sjajnog Francuza: Dukure oduševio navijače! (video)

Hot sport 14.08.2021
Everton slavio na startu Premijer lige! Nova sezona najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Engleskoj je ‘otvorena’ u petak. Brentford je na samom startu savladao Arsenal sa 2:0, a u subotu je tokom dana odigrano šest utakmica, dok je jedan još… »
Čelsi igra sjajno pod komandom tomasa tuhela: ‘Izgledalo je mnogo lakše, nego što je zaista bilo’

Čelsi igra sjajno pod komandom tomasa tuhela: ‘Izgledalo je mnogo lakše, nego što je zaista bilo’

Hot sport 14.08.2021
Novi ubedljiv trijumf! Aktuelni šampion Evrope je ugostio Kristal Palas, u okviru 1. kola Premijer lige Engleske. Meč u Londonu je završen rezultatom 3:0, a u listu strelaca su se upisali Alonso, Pulišić i Čaloba. Nakon utakmice i ubedljivog… »
Šta će tek biti kada Lukaku zaigra za Čelsi? Aston Vila potrošila 105.000.000, a primila tri gola od Votforda (video)

Šta će tek biti kada Lukaku zaigra za Čelsi? Aston Vila potrošila 105.000.000, a primila tri gola od Votforda (video)

Mozzart sport 14.08.2021
Benitezov Everton živnuo u drugom poluvremenu, Vardi ne prestaje da pogađa. Uživaju navijači Čelsija poslednjih meseci. Prošla sezona zatvorena je osvajanjem Lige šampiona, ova otvorena pobedom nad Viljarealom u Superkupu Evrope, a onda i… »
Premijer liga: Čelsi lagano slavio, a Everton i Brajton nakon preokreta – Vardi za trijumf Lestera!

Premijer liga: Čelsi lagano slavio, a Everton i Brajton nakon preokreta – Vardi za trijumf Lestera!

Hot sport 14.08.2021
U terminu od 16 časova odigrano je pet utakmica prvog kola Premijer lige Engleske. Čelsi je imao start kakav su Tuhel i navijači mogli samo da požele, pošto je pao gradski rival, Kristal Palas, sa 3:0 (2:0). Markos Alonso je u prvom poluvremenu iz… »
Tuga! "ljudino moja, voli te tvoj sin Luka!": Milivojević ne igra protiv Čelsija zbog smrti oca, ostavio dirljivu poruku

Tuga! "ljudino moja, voli te tvoj sin Luka!": Milivojević ne igra protiv Čelsija zbog smrti oca, ostavio dirljivu poruku

Mondo 14.08.2021
Tužni dani u porodici Luke Milivojevića. Očekivano, nije u timu u meču protiv prvaka Evrope. Tužni dani u porodici Luke Milivojevića. Očekivano, nije u timu u meču protiv prvaka Evrope. Nova sezona Premijer lige počela je ovog vikenda, a… »
Preminuo otac luke milivojevića! Velika tuga u domu našeg asa: "Bio si mi sve u životu"

Preminuo otac luke milivojevića! Velika tuga u domu našeg asa: "Bio si mi sve u životu"

Večernje novosti 14.08.2021
EPA-EFE/Mike Hewitt / POOL Kapitenu Palasa je preminuo otac, pa iz tog razloga nije predvodio ekipu na "Stamford bridžu". Luka se oprostio od oca emotivnom porukom na Fejsbuku. - Bio si mi sve u životu - i nada i volja i ponos i uspeh i radost! Sa tobom… »
"Bio si mi sve: U životu!" Velika tuga u domu Luke Milivojevića! Zbog smrti člana porodice nije igrao protiv Čelsija

"Bio si mi sve: U životu!" Velika tuga u domu Luke Milivojevića! Zbog smrti člana porodice nije igrao protiv Čelsija

Sportal blic 14.08.2021
Nova sezona Premijer lige startovala je ovog vikenda, ali meč uvodnog kola koji njegov Kristal Palas igra protiv protiv gradskog rivala Čelsija, propustio je . Kapitenu Palasa je preminuo otac, pa iz tog razloa nije predvodio ekipu na "Stamford… »

Vesti dana »