Povezane vesti
Rusija pregovara sa talibanima: Došli su i preuzeli ambasadu
Nova 16.08.2021
Rusija je u kontaktu sa talibanskim zvaničnicima preko svoje ambasade u Kabulu, izjavio je danas specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimira Putina za Avganistan, dan nakon što je pala avganistanska vlada, a glavni grad pripao islamističkoj… »
Moskva ima "plan b": Rusija o evakuaciji svojih građana iz ambasade u Avganistanu
Večernje novosti 16.08.2021
EPA/EFE - Situacija je sledeća: imamo ambasadu, ona je relativno velika, ali u svakom slučaju, radi se o stotinak ljudi. Neki naši zaposleni biće poslati na godišnji odmor ili evakuisani na neki drugi način, da ne bi bilo previše ljudi - rekao je Kabulov… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 6 satijoš 6 povezanih

Čeka se i do dva sata: Na ovom graničnom prelazu od jutros najveća gužva: Vozači, naoružajte se strpljenjem
Blic pre 6 minutajoš 2 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Pavel: Privremena okupacija dela Ukrajine prihvatljiva cena za opstanak; Kijev: Na Krimu uništen Su-30
RTV pre 36 minutajoš 1 povezana