Povezane vesti

Teče rok Za poslodavce: Za projekat "Moja prva plata" prijave do 20. septembra

Teče rok Za poslodavce: Za projekat "Moja prva plata" prijave do 20. septembra

Večernje novosti 20.08.2021
Novosti Za ponuđene pozicije u firmama mladi će se opredeljivati od 1. do 31. oktobra ove godine. Proces odabira kadrova je jednostavan - nakon prijave, aplikacija povezuje poslodavce sa kandidatima koji svojom biografijom odgovaraju opisu poslova u… »
PKS poziva kompanije da se uključe u novi ciklus Programa Moja prva plata

PKS poziva kompanije da se uključe u novi ciklus Programa Moja prva plata

Danas 20.08.2021
Privredna komora Srbije (PKS) pozvala je danas preduzetnike, mikro, mala i srednja preduzeća i velike kompanije da se do 20. septembra prijave za drugi ciklus Programa „Moja prva plata“ i obezbede kvalitetan, obrazovani kadar uz podršku države, a… »
Raspisan javni poziv za podsticanje zapošljavanja mladih – Moja prva plata

Raspisan javni poziv za podsticanje zapošljavanja mladih – Moja prva plata

N1 Info 20.08.2021
Narednih mesec dana trajaće javni poziv poslodavcima za realizaciju programa "Moja prva plata", koji je danas raspisala Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZZ). Kako je saopštila Vlada Srbije, cilj programa "Moja prva plata" je podsticanje… »
Novi ciklus projekta "moja prva plata"! Postoje samo 2 uslova za kandidate, minimalna nadoknada 22.000 dinara!

Novi ciklus projekta "moja prva plata"! Postoje samo 2 uslova za kandidate, minimalna nadoknada 22.000 dinara!

Mondo 20.08.2021
CIlj projekta je da mladi koji su tek završili srednju školu ili fakultet dobiju prvi posao, potrebno radno iskustvo i prvu platu, a ove godine će deset hiljada mladih starosti do 30 godina imati tu priliku. CIlj projekta je da mladi koji su tek… »
Raspisan javni poziv za program "Moja prva plata", prvo se prijavljuju poslodavci

Raspisan javni poziv za program "Moja prva plata", prvo se prijavljuju poslodavci

Radio 021 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata u ovoj godini". Prva faza realizacije programa namenjena je isključivo poslodavcima, a oni se od danas do… »
Raspisan Javni poziv za podsticaj zapošljavanja mladih “Moja prva plata”

Raspisan Javni poziv za podsticaj zapošljavanja mladih “Moja prva plata”

Pirotske vesti 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje Republike Srbije, na osnovu Uredbe o programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, raspisala je danas, 20. avgusta, Javni poziv za realizaciju ovog programa. Javni poziv realizovaće se kroz četiri… »
Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Danas 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) saopštila je da je danas raspisala Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“ koji će biti sproveden kroz četiri faze. Prva faza namenjena je poslodavcima koji od 20. avgusta do 20. septembra… »
Otvoren konkurs za program “Moja prva plata”

Otvoren konkurs za program “Moja prva plata”

Radio sto plus 20.08.2021
Kako je precizirano, realizacija će se sprovoditi kroz četiri faze, a prva faza realizacije programa namenjena je isključivo poslodavcima. Oni se od danas do 20. septembra mogu prijaviti na sajtu www.mojaprvaplata.gov.rs, dok je druga faza realizacije… »
Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Nova 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) saopštila je da je danas raspisala Javni poziv za realizaciju programa "Moja prva plata koji će biti sproveden kroz četiri faze. Prva faza namenjena je poslodavcima koji od 20. avgusta do 20. septembra mogu… »

Vesti dana »