Povezane vesti

Rafa i rodžer nisu novakovi najveći rivali, on ima samopouzdanja! Čuvena teniserka poručila - Nadal nije prepreka

Rafa i rodžer nisu novakovi najveći rivali, on ima samopouzdanja! Čuvena teniserka poručila - Nadal nije prepreka

Mondo 20.08.2021
Žastin Enan je jedna od retkih koja nije iznaneđnja povlačenjem Rafaela Nadala. Žastin Enan je jedna od retkih koja nije iznaneđnja povlačenjem Rafaela Nadala. Javnost ne prestaje da komentariše objavu španskog tenisera. Proslavljena teniserka… »
„Novak zna da mu Rafa i RF ne bi ni bili najveći rivali na USO“

„Novak zna da mu Rafa i RF ne bi ni bili najveći rivali na USO“

N1 Info 20.08.2021
Legendarna Žistin Enan nije iznenađena odlukom Rafaela Nadala da završi sezonu, a smatra da povlačenje španskog tenisera neće uticati na stav Novaka Đokovića pred početak US Opena. Nadal je u petak saopštio da neće više igrati ove godine zbog… »
Bivša belgijska teniserka govorila o ju-es openu: Novak zna da mu Rafa i Rodžer ne bi bili najveći rivali u NJujorku

Bivša belgijska teniserka govorila o ju-es openu: Novak zna da mu Rafa i Rodžer ne bi bili najveći rivali u NJujorku

Večernje novosti 20.08.2021
FOTO: Tanjug Španac je danas saopštio odluku da zbog povrede stopala neće igrati do kraja sezone. To znači da ga neće biti ni na poslednjem grend slemu. - Nije to veliko iznenađenje, jer smo znali da može da se dogodi. Već posle Rolan Garosa bilo… »
Nadal se povukao sa ju-es opena! "Godinu dana patim više nego što treba, završio sam sezonu"

Nadal se povukao sa ju-es opena! "Godinu dana patim više nego što treba, završio sam sezonu"

Večernje novosti 20.08.2021
FOTO: AP/Tanjug "Pozdrav svima, želeo sam da vas obavestim da nažalost moram da završim sezonu 2021", napisao je Nadal na svom Tviter nalogu. "Iskreno, godinu dana se mučim više nego što bi trebalo sa stopalom i potrebno mi je vreme... da pronađem… »
Nadal završio sezonu, ali obećao da će se vratiti: Već dugo patim, moram da pronađem rešenje

Nadal završio sezonu, ali obećao da će se vratiti: Već dugo patim, moram da pronađem rešenje

Mozzart sport 20.08.2021
Španski teniser zbog povrede doneo odluku da napravi pauzu i spremi se bolje za narednu godinu. Ljubitelji tenisa ova sezone više neće moći da uživaju gledajući Rafaela Nadala. Španski as je na društvenim mrežama saopštio da je posle razgovora… »
Nadal zbog bolova otkazao US Open i završio sezonu

Nadal zbog bolova otkazao US Open i završio sezonu

Nova 20.08.2021
Rafael Nadal neće igrati na US Openu, saopštio je ovaj španski teniser. Nadal će zbog povrede propustiti ostatak sezone, a tenisu će se vratiti 2022. godine. „Imao sam mnogo više problema sa stopalom, tako da moram da uzmem pauzu. Posle razgovora… »
Rafael Nadal završio sa tenisom do kraja sezone

Rafael Nadal završio sa tenisom do kraja sezone

Danas 20.08.2021
Rafael Nadal ne samo da je odustao od učešća na ovogodišnjem US openu, već je rešio da se odmori od tenisa do kraja sezone. Njega već izvesno vreme muče bolovi u stopalu zbog kojih je i rešio da napravi dužu pauzu. Četvorostruki osvajač US… »
Nadal ne igra na US openu!

Nadal ne igra na US openu!

N1 Info 20.08.2021
Španski teniser Rafael Nadal zvanično je otkazao učešće na US openu i saopštio da je za njega završena sezona zbog problema sa stopalom. „Mučio sam se mnogo više nego što bi trebalo sa stopalom i sada moram da uzmem pauzu. Posle razgovora sa… »
Ne mogu više! Oglasio se Nadal - povlači se: Neću igrati više ove godine, previše me boli!

Ne mogu više! Oglasio se Nadal - povlači se: Neću igrati više ove godine, previše me boli!

Mondo 20.08.2021
Sledi duga pauza za Nadala koji više ne može da podnese bol. Sledi duga pauza za Nadala koji više ne može da podnese bol. Španski teniser Rafael Nadal neće učestvovati na US Openu koji počinje 30. avgusta, a saopštio je i da neće više igrati… »

Vesti dana »