Povezane vesti

Nakon napada I vređanja dušice Jakovljević! Vuk Mob uputio užasne stvari čelnicima Pinka, ne prestaje sa prozivkama posle…

Nakon napada I vređanja dušice Jakovljević! Vuk Mob uputio užasne stvari čelnicima Pinka, ne prestaje sa prozivkama posle…

Alo 20.08.2021
Vukadin je rekao da će napustiti studio pritom se drsko i bezobrazno obratio Dušici Jakovljević koja je samo radila svoj posao. Reper Vuk Mob napustio je sinoćnju emisiju " Narod pita" nakon niza skandaloznih stvari koje su isplivale u javnost. Vuk je… »
Spasilo me je obezbeđenje! Dušica otkrila nove detalje drame sa Vukom Mobom, voditeljka od šoka i stresa nije mogla da…

Spasilo me je obezbeđenje! Dušica otkrila nove detalje drame sa Vukom Mobom, voditeljka od šoka i stresa nije mogla da…

Alo 20.08.2021
Drama koja se odvijala tokom reklama u pomenutoj emisiji odjeknula je kao bomba u domaćim medijima. Dušica je za Alo! otkrila šta se dešavalo tokom reklamnog bloka u studiju televizije Pink, kao i zbog čega je reper Vukadin Gojković, poznat pod… »
Tresem se, spominjao mi je decu i samo me je sto spasio od njega Dušica Jakovljević doživela traumu zbog napada Vuka Moba!

Tresem se, spominjao mi je decu i samo me je sto spasio od njega Dušica Jakovljević doživela traumu zbog napada Vuka Moba!

Alo 20.08.2021
Voditeljka Dušica Jakovljević ni kriva, ni dužna, sinoć je doživela najveću traumu od kada radi svoj posao, kada je na nju iznenada nasrnuo reper Vuk Mob, gnevan zbog dešavanja u emisiji "Zadruga- Narod pita" Dušica je za Alo! otkrila šta se… »
Vuk mob nasrnuo na Dušicu jakovljević Reper tokom reklama skočio na voditeljku, obezbeđenje je spasilo!

Vuk mob nasrnuo na Dušicu jakovljević Reper tokom reklama skočio na voditeljku, obezbeđenje je spasilo!

Alo 20.08.2021
Oštra rasprava između bivšeg zadrugara marka Đedovića i Vuka Moba kulminirala je kada je reper u naletu besa nasrnuo na novinara, ali to nije bilo najgore. U toku reklamnog bloka, Vuk je napao i voditeljku Dušicu jakovljević s kojom je nameravao… »

Vesti dana »